Nastoletni mordercy i młode ofiary. Historie tych zbrodni są wstrząsające [GALERIA]

2021-01-23 16:00 Rafał Strzelec
Nastoletni mordercy i młode ofiary. Historie tych zbrodni są wstrząsające [GALERIA]
Autor: se.pl

Takie zbrodnie nie zdarzają się często? Jeśli ktoś tak myśli, jest niestety w błędzie. Szokujące zabójstwo 13-latki z Bytomia wstrząsnęło całą Polską. W piątek jej rodzina przeżywała dramat na nowo, kiedy przyszło pochować ukochaną córkę, siostrę, wnuczkę. Tymczasem takie tragedie to w naszym kraju żadne novum. Przypominamy zbrodnie, które nadal budzą emocje, choć od niektórych z nich minęło już wiele miesięcy.

Zabójstwo w Piekarach Śląskich. To nie jedyna "nastoletnia" zbrodnia, która wstrząsnęła Polską

Rodzina nadal opłakuje 13-letnią Patrycję. Dziewczynka z Bytomia została bestialsko zamordowana przez 15-letniego Kacpra S. Chłopak podejrzewał, że dziewczyna jest z nim w ciąży. Starannie zaplanował zbrodnię i nie ukrywał tego faktu przed kolegami. 13 stycznia znaleziono ciało dziewczyny. Choć S. początkowo udawał, że pomaga jej odnaleźć, w końcu przyznał się do zbrodni...

Czytaj również: Pogrzeb Patrycji z Bytomia. Rodzina 13-latki pamiętała o jej nienarodzonym dziecku. Piękny gest

Takich historii z udziałem nastolatków jest w Polsce niestety więcej. Powodem takich dramatów jest często zazdrość, zawiść, poczucie odrzucenia, zawód miłosny. To tragedie nie tylko ofiar, ale także ich rodzin, które muszą zmagać się z traumą do końca życia. Przypominamy historie zabójstw w Polsce, które wstrząsnęły opinią publiczną. Ich sprawcy, choć to jeszcze w niektórych przypadkach dzieci, mają już krew na rękach.

Polecamy także Waszej uwadze:

Pogrzeb 13-letniej Patrycji i jej nienarodzonego syna Jakuba