PILNE!

Policjanci odnaleźli 14-letnią Wiktorię. Wiemy, w jakim jest stanie

2023-12-05 14:53

- Odwołujemy poszukiwania za nastolatką. Dziewczynka została odnaleziona przez katowickich policjantów na terenie Katowic. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Dziękujemy za zaangażowanie i każdy przekazany sygnał w sprawie zaginięcia Wiktorii - przekazali policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Tarnowskich Górach.

14-letnia dziewczynka odnaleziona przez policjantów

Tarnogórscy i katowiccy policjanci prowadzili poszukiwania za zaginioną 14-letnią Wiktorią, która oddaliła się z ośrodka leczniczego w Kamieńcu w trakcie zimowych zabaw w poniedziałek, 4 grudnia. 14-latki szukali także strażacy i wolontariusze. 

Teraz rzecznik policji w Tarnowskich Górach przekazał, że dziewczynkę odnaleziono przed godz. 14:00 w centrum Katowic. Natknęli się na nią tamtejsi funkcjonariusze. Jak zapewnia policja, 14-latka jest "cała i zdrowa"

- Wszczęte wczoraj wieczorem (4 grudnia) poszukiwania trwały przez całą noc i trwają nadal. Wykorzystujemy wszelkie dostępne zasoby, m.in. psy tropiące, quady i drony z technologią termowizyjną. Będziemy szukać do skutku – mówił we wtorek rano PAP oficer prasowy policji w Tarnowskich Górach, sierż. szt. Kamil Kubica.

Szybkie odnalezienie dziewczynki było kluczowe także ze względu na minusowe temperatury oraz fakt, że 14-latka cierpi na autozm.

Wiktoria odnaleziona w Katowicach
Wiktoria zniknęła w poniedziałkowy wieczór
Grób 17-letniego Jakuba z Kupisk. Ciało nastolatka odnaleziono w rzece Narew po pięciu miesiącach poszukiwań
Sonda
Czy ktoś z twojej rodziny czy znajomych kiedyś zaginął?
Nasi Partnerzy polecają