Półnadzy bezdomni robią TO na ławce. Mieszkańcy są oburzeni

i

Autor: Artur Szczepanski/REPORTER

Szok!

Półnadzy bezdomni robią TO na ławce na widoku. Mieszkańcy są oburzeni

Ławeczka miała służyć mieszkańcom do relaksu, jednak niektórzy zbyt dosłownie potraktowali to stwierdzenie. Zdarza się, że na ławeczce śpią bezdomni, niektórzy oddają się również miłosnym igraszkom w upalne dni. Straż miejsca obejmie to miejsce szczególnym nadzorem.

To miało być miejsce relaksu, ale bezdomni urządzili tam latrynę i miejsce dla igraszek

Przejście między ulicami Młyńską a Widok, przysparza mieszkańców Bielska-Białej o zawrót głowy. Jak wskazuje jedna z mieszkanek Bielska, ławeczka, która miała być miejscem relaksu, stała się miejskim szaletem i noclegownią.

"Osoby w stanie wskazującym załatwiają swoje potrzeby fizjologiczne. Nie wspominając już o bałaganie i oczywiście popisanej ławce. Najbardziej rozczuliła mnie para - kobieta i mężczyzna, on w rozpiętych spodniach, spał sobie na ławce z panną wtuloną w niego" - pisze kobieta do redakcji portalu bielsko.info

Okazuje się, że straż miejska w tym miejscu interweniowała już siedem razy. Jak informuje straż miejska, w Ośrodku Przeciwdziałania Problemom Alkoholowym umieszczono dwie osoby, które jak wskazują strażnicy, swoim zachowaniem dawały powód do zgorszenia w miejscu publicznym.

Straż miejska ma również częściej kontrolować ten rejon.

Mieszkańcy mają dość bogatego życia seksualnego sąsiadów. Wystosowali apel
Sonda
Czy wyobrażasz sobie życie bez seksu?