Racibórz. Zastrzelony policjant pracował w mediach. Tak pożegnał się z widzami! [wideo]

2021-05-04 20:23 Michał Michalak
Racibórz. Zastrzelony policjant pracował w mediach. Tak pożegnał się z widzami! [wideo]
Autor: Śląska Policja Policjant z Raciborza, który zginął dziś zastrzelony na służbie, pracował wcześniej w lokalnych mediach. Zanim Michał Kędzierski spełnił swoje marzenie i założył mundur, był dziennikarzem takich redakcji, jak Radio Vanessa czy Raciborska Telewizja Kablowa

Policjant z Raciborza, który zginął dziś zastrzelony na służbie, pracował wcześniej w lokalnych mediach. Zanim Michał Kędzierski spełnił swoje marzenie i założył mundur, był dziennikarzem takich redakcji, jak Radio Vanessa czy Raciborska Telewizja Kablowa. Zachowało się zresztą ostatnie nagranie z udziałem popularnego "Kędziora", w którym żegna się w zabawny sposób z widzami stacji. 43-latek dał się też poznać jako świetny DJ, a jedną ze swoich audycji, poświęconej muzyce dyskotekowej, prowadził z klubu w Pogrzebieniu pod Raciborzem.

Racibórz. Zastrzelony policjant pracował w mediach. Tak pożegnał się z widzami!

Policjant z Raciborza, który został dziś zastrzelony w czasie służby, pracował wcześniej w lokalnych mediach. Zanim spełnił swoje marzenie i wstąpił w szeregi mundurowych, Michał Kędzierski był dziennikarzem w Radiu Vanessa (pierwsza praca po szkole) i Raciborskiej Telewizji Kablowej. Popularny "Kędzior" prowadził audycję poświęconą muzyce dyskotekowej z klubu w Pogrzebieniu pod Raciborzem, a do tego był również DJ-em na różnych imprezach plenerowych.

- Pracowałem z Michałem Kędzierskim w Raciborskiej Telewizji Kablowej w latach 2005-2006. To były czasy, kiedy przez cały rok zbierało się wpadki reporterskie i studyjne, by na koniec roku przedstawiać je jako "Ścinki". Kędzior w tej zabawie czuł się jak ryba w wodzie. Kiedy kończył z nami współpracę, po swoim ostatnim studiu nagrał zabawne pożegnanie z widzami, które znalazło się w tym montażu wpadek. Właśnie takim Michała zapamiętamy - napisał na swoim profilu facebookowym kolega zastrzelonego policjanta z Raciborza.

Czytaj też: Krzysztof Hanke wyznał, co robił na lekcjach w podstawówce. Popularny "Bercik" miał sprośne fantazje!

Policjant zastrzelony w czasie interwencji w Raciborzu

Gienek z Plutycz zatrzymany przez policję! Gruba akcja! Agrounia będzie interweniować
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE