Siemianowice: Wdarł się do mieszkania znajomej i brutalnie ją pobił. Był bezlitosny!

2020-07-16 8:07 Bartosz Wojsa
Siemianowice: Wdarł się do mieszkania znajomej i brutalnie ją pobił. Był bezlitosny!
Autor: Pixabay.com / Zdjęcie ilustracyjne Siemianowice: Wdarł się do mieszkania znajomej i brutalnie ją pobił. Był bezlitosny!

Siemianowice Śląskie: 41-letni mężczyzna ma na swoim koncie wiele przestępstw, wśród których są te z katalogu najpoważniejszych: przeciwko życiu i zdrowiu. Brutalnie pobił swoją znajomą w mieszkaniu, groził też śmiercią jej partnerowi, który próbował bronić kobiety. Zastosowany wcześniej dozór policyjny nie pomógł, dlatego sąd zdecydował o jego tymczasowym aresztowaniu.

Przez ostatni miesiąc policjanci z Siemianowic Śląskich nad wyraz często mieli do czynienia z 41-latkiem. Niemalże co kilka dni policyjny patrol jechał na interwencję, której powodem był mężczyzna. W związku z wybiciem szyby w sklepie, której świadkiem był będący poza służbą policjant oraz zniszczeniem samochodu byłej partnerki, mężczyzna usłyszał zarzuty i został objęty policyjnym dozorem.

- Ponadto 41-latek nie mógł zbliżać się i kontaktować z byłą partnerką. Taki środek zapobiegawczy okazał się jednak niewystarczający, gdyż mężczyzna w dalszym ciągu łamał prawo - mówią siemianowiccy policjanci. 

Podczas jednej z kolejnych interwencji mężczyzna znieważył mundurowych i groził, że ich zabije, jeśli zostanie zatrzymany. Oprócz tego wdarł się do mieszkania siemianowiczanki, pobił swoją znajomą i groził pozbawieniem życia partnerowi, który stanął w jej obronie.

- W konsekwencji naruszeń prawa, 41-latek ponownie został zatrzymany, jednak tym razem materiał dowodowy okazał się znacznie poważniejszy. Sąd przychylił się do wniosku śledczych oraz prokuratora i mężczyzna trafił do aresztu, gdzie spędzi najbliższe dwa miesiące - mówią policjanci. 

Ryzykował swoim życiem, by ocalić inne! Wyciągnął z wody 65-latka

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.