Śmiertelny wypadek w Bąkowie. Nie żyje pieszy, spore utrudnienia!

2022-01-25 20:59
Śmiertelny wypadek w Bąkowie
Autor: Policja Śląska/Facebook Śmiertelny wypadek w Bąkowie

Śmiertelny wypadek na DK81 w Bąkowie miał miejsce dziś (25.01.2022) po południu. Na miejscu zginął pieszy potrącony przez samochód. W miejscu wypadku występują utrudnienia.

Wypadek w Bąkowie (25.01) miał miejsce po godzinie 17:00. Jak informują strażacy z OSP Bąków, doszło do niego na drodze krajowej nr 81 pomiędzy ul. Wiślańską a Łęgową, na 49 kilometrze. Jak podaje śląska policja, doszło tam do potrącenia pieszego. W związku ze zdarzeniem wciąż mogą występować spore utrudnienia dla kierowców. Objazdy wyznaczono przez Drogomyśl i Pruchną.

ZOBACZ TEŻ: Tragiczny wypadek na DK 88 w Zabrzu. Mężczyzna ze zmiażdżonego auta nie przeżył

Okoliczności wypadku bada policja.

Podlaskie. Wyprzedzał tirem w niedozwolonym miejscu. Dostał mandat w wysokości 5 tys. zł

Do innego groźnego wypadku doszło w poniedziałek (24 stycznia) na rondzie w Rybniku. Według wstępnych ustaleń policji, kierowca ciężarówki na skrzyżowaniu zasłabł za kierownicą, pojechał dalej i uderzył w wysepkę. Niestety, pomimo reanimacji, 72-letniemu mieszkańcowi Rybnika, nie udało się przywrócić funkcji życiowych.

Sonda
Byłeś uczestnikiem wypadku drogowego?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE