Policja - wypadek zdjęcie ilustracyjne

i

Autor: Shutterstock / Zdjęcie ilustracyjne

Strzały z broni w Zabrzu. W ruch poszedł też kij bejsbolowy. Co tam się wydarzyło?

2022-06-26 9:10

W sobotę (25.06.2022) wieczorem, około godziny 19.00, w Zabrzu, na ulicy Nowodworskiej doszło do bójki, w której wzięły udział cztery osoby. Jak potwierdza policja, doszło do użycia broni czarnoprochowej, a do tego w ruch poszły też inne niebezpieczne narzędzia! Szczegóły poniżej.

W sobotę (25 czerwca), na ulicy Nowodworskiej w Zabrzu doszło do wystrzału z broni! Informację tę potwierdza policja. Jak się okazuje, doszło tam do bójki czterech osób.

- Po godzinie 19.00, na ulicy Nowodworskiej doszło do takiego zdarzenia. Brały w nim udział cztery osoby, trzy z nich są zatrzymane. Doszło do użycia broni czarnoprochowej. W ruch poszły też inne niebezpieczne przedmioty, m.in. kij bejsbolowy - informuje w rozmowie z "Super Expressem" mł. asp. Sebastian Bijok, oficer prasowy komendanta miejskiego policji w Zabrzu.

Zobacz też: Zabójstwo w Częstochowie. Skatowany młotkiem 49-latek nie żyje. Są zatrzymani

Jak się okazuje, wszystkie te osoby były wcześniej notowane przez policję. Została im udzielona pomoc medyczna.

- W trakcie tego zdarzenia cztery osoby poniosły obrażenia. Wszystkim została udzielona pomoc medyczna, zostały zwolnione ze szpitala. Teraz będą czekały na policyjne czynności w postaci przesłuchań - mówi mł. asp. Sebastian Bijok.

Zobacz też: Nie żyje 3-letnia Majeczka. Ojciec usłyszał zarzut zabójstwa i zbezczeszczenia zwłok. Dramat pod Brodnicą

Nożownik wbił mu nóż w bark. „Weszli do mieszkania, chcieli mnie okraść”
Sonda
Czy czujesz się bezpiecznie w swoim mieście?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE