Tak wygląda grób Madzi z Sosnowca 10 lat po jej śmierci. Aniołek czuwa nad jej duszyczką

2022-01-24 15:57
Tak wygląda grób Madzi z Sosnowca 10 lat po jej śmierci. Aniołek czuwa nad jej duszyczką
Autor: Screen z wideo Tak wygląda grób Madzi z Sosnowca 10 lat po jej śmierci. Aniołek czuwa nad jej duszyczką

Madzia z Sosnowca zmarła 10 lat temu. Głośne zabójstwo małej dziewczynki odbiło się echem w całej Polsce. Gdy jej matka, Katarzyna W. poinformowała, że jej 6-miesięczna córeczka została porwana, nowina ta wstrząsnęła chyba każdym. Po kilku dniach pojawiła się kolejna, szokująca informacja. To Katarzyna zabiła małą Madzię. Kobieta chciała ją otruć, a kiedy plan się nie powiódł, uderzyła dzieckiem o próg i udusiła. Pomimo tego, że minęło już sporo czasu, ta sprawa wciąż sprawia, że łzy napływają do oczu...

Przypomnijmy: dokładnie 10 lat temu, tj. 24 stycznia 2012 roku gruchnęła wieść o porwaniu małej dziewczynki. Matka Madzi z Sosnowca, Katarzyna W. poinformowała, że została zaatakowana przez porywacza dzieci. Ta informacja wstrząsnęła całą Polską - nie było chyba osoby, która by nie śledziła wiadomości o porwaniu 6-miesięcznego dziecka.

Katarzyna W. zabiła córeczkę

Jak się jednak okazało, Katarzyna W. oszukała wszystkich. Matka Madzi powiedziała detektywowi Rutkowskiemu, który został zaangażowany w sprawę, że dziecko wypadło jej z kocyka. Wskazała miejsce ukrycia zwłok. Martwa Madzia leżała w parku przykryta gruzami.

Kłamstwa Katarzyny W. powoli wychodziły na jaw. Kobieta zabiła swoje dziecko, a zbrodnię planowała - początkowo chciała zaczadzić córeczkę, jednak się to nie udało. Kobieta rzuciła więc dzieckiem o próg, a potem je udusiła. Katarzyna W. włożyła martwą 6-miesięczną dziewczynkę do wózka i porzuciła jej ciało.

Katarzyna W. została zatrzymana, jej proces ruszył w lutym 2013. Została skazana na 25 lat więzienia z możliwością ubiegania się o zwolnienie po 15 latach. Sąd apelacyjny nie skrócił wyroku Katarzynie W., zastrzegł dodatkowo, że nie może opuścić więzienia wcześniej, niż po 20 latach. Oddalono też kasację.

Mija 10 lat od tragicznej śmierci małej Madzi z Sosnowca

Rocznica śmierci Madzi z Sosnowca. Łzy napływają do oczu

Chociaż minęło już 10 lat od śmierci Madzi z Sosnowca, łzy wciąż napływają do oczu. Tragedia, do której doszło i manipulacje Katarzyny W. wzbudzają ogrom smutku i żalu. Pomimo czasu, który upłynął, ciężko pogodzić się z ogromem koszmaru, do którego doszło.

Zobacz galerię: 10 lat od śmierci małej Madzi z Sosnowca. Co się dzieje z Katarzyną W.? Jak wygląda grób małej Madzi?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE