Atak na biuro Barbary Dziuk.

i

Autor: facebook/Barbara Dziuk/wikipedia

Skandal w Tarnowskich Górach

Tarnowskie Góry. Atak na biuro Barbary Dziuk. Posłanka skomentowała wybryk

2022-07-30 15:43

Biuro posłanki Barbary Dziuk w Tarnowskich Górach zostało zaatakowane kamieniami! Parlamentarzystka udostępniła w mediach społecznościowych zdjęcie, na którym widać uszkodzoną przed napastnika szybę w zajmowanym przez nią lokalu. Na szczęście w wyniku incydentu nikt nie ucierpiał. Barbara Dziuk zastanawia się, czy zdarzenie było chuligańskim wybrykiem, czy "realizacją programu totalnej opozycji"?

Tarnowskie Góry. Atak na biuro posłanki Barbary Dziuk 

Atak na biuro posłanki Barbary Dziuk w Tarnowskich Górach! W piątek (29 lipca) parlamentarzystka udostępniła w mediach społecznościowych zdjęcie, na którym widać, że zajmowany przez nią lokal został obrzucany kamieniami. Jeden z kamieni trafił w szybę, doprowadzając do jej pęknięcia. Na szczęście szyba nie została rozbita, a w zdarzeniu nie ucierpieli ludzie.

Jak zaznaczyła we wpisie na Facebooku posłanka Dziuk, szyba w jej biurze poselskim jest "kamienio i kuloodporna", dlatego wytrzymała atak wandala. Z relacji parlamentarzystki wynika, że incydent został nagrany przez kamery monitoringu, a nagranie wideo ma ułatwić odnalezienie sprawcy ataku.

PRZECZYTAJ: Koronawirus atakuje. Sobotni raport nie pozostawia złudzeń!

Barbara Dziuk szuka winnych ataku: chuligański wybryk czy "realizacja programu totalnej opozycji"?

Wandal, który zniszczył szybę w biurze poselskim Barbary Dziuk nie został jeszcze odnaleziony. Posłanka PiS wyraziła jednak przypuszczenie, że atak mógł nie być przypadkowy. We wpisie na Facebooku Dziuk zasugerowała, że incydent mógł wynikać z inspiracji polityków opozycji. - Chuligański wybryk⁉️ Czy realizacja programu totalnej opozycji? „Siła argumentów została zastąpiona argumentem siły” - napisała posłanka Barbara Dziuk w mediach społecznościowych.

ZOBACZ: Jastrzębie-Zdrój. 3-latek wypadł z okna! Ojciec i jego partnerka byli pijani?!

Sonda
Czy liczbę posłów należy:
Łącznie 13 tysięcy złotych mandatu oraz 28 punktów karnych. Konsekwencje "rajdu" na terenie Katowic
Nasi Partnerzy polecają