Tragedia w Chorzowie. Nastolatek spadł z wieżowca. Nie udało się go uratować

2021-04-23 15:03 Rafał Strzelec
LPR, zdjęcie poglądowe
Autor: SHUTTERSTOCK TOPR, GOPR

Chorzów. Nie żyje 17-letni chłopak, który w piątek 23 kwietnia około godz. 14.00 wypadł z okna jednego z wieżowców przy ul. 3 Maja. Niestety, mimo reanimacji nie udało się go uratować. Na miejscu prowadzone są działania policji. Trwa ustalanie okoliczności tego zdarzenia.

Chorzów. 17-latek spadł z wieżowca. Nie żyje

Tragedia w Chorzowie. 17-letni chłopak wypadł z okna budynku przy ul. 3 Maja. Do zdarzenia doszło 23 kwietnia (piątek) około godz. 14.00. Nastolatek był reanimowany. Niestety, nie udało się go uratować. - 17-letni mieszkaniec Chorzowa wypadł z okna wieżowca przy ul. 3 Maja. Niestety, mimo starań lekarzy zmarł - mówi nam Sebastian Imiołczyk, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Chorzowie. - Na miejscu zdarzenia cały czas działają policjanci. Na ten moment nie wiadomo nic na temat jego przyczyn. Trwa ustalanie przebiegu zdarzenia. Policjanci pracują pod nadzorem prokuratora - dodaje rzecznik chorzowskiej komendy. 

14-latka wypadła z drugiego piętra na Gocławiu
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE