Policja zatrzymała pseudokibica. Mężczyzna ma na karku wyrok za pobicie

i

Autor: pixabay.com

Policjanci dopadli przestępcę!

Zatrzymano 41-latka w sprawie pobicia. Ukrywał się 3 lata. "Jeden z liderów śląskich pseudokibiców"

2022-07-27 13:39

Śląscy "Łowcy Głów" zatrzymali 41-letniego mężczyznę, jednego z liderów śląskich pseudokibiców. Mężczyzna ukrywał się przez trzy lata. Ma do odbycia karę w wysokości dwóch lat pozbawienia wolności za pobicie.

Śląscy "łowcy głów" złapali 41-letniego lidera pseudokibiców

Policjanci z Zespołu Poszukiwań Celowych zatrzymali 41-letniego lidera jednej ze śląskich grup pseudokibiców. Sąd Rejonowy w Gorzowie Wielkopolskim wystawił za nim list gończy celem odbycia kary 2 lat więzienia za pobicie. Mężczyzna skutecznie ukrywał się przez trzy lata przed wymiarem sprawiedliwości. W końcu wpadł jednak w ręce śląskich "łowców głów".

Zobacz również: Mija rok od zabójstwa w Borowcach. Kiedy policja złapie Jacka Jaworka? Ekspert nie ma złudzeń

- Policjanci namierzyli mężczyznę w Katowicach. Schwytali go policyjni kontrterroryści z Katowic, którzy zatrzymali 41-latka, gdy wychodził z bloku mieszkalnego. Kompletnie zaskoczony pseudokibic nie stawiał żadnego oporu i szybko trafił do policyjnej celi. Stamtąd został przewieziony do aresztu, gdzie rozpoczął odbywanie wyroku - podaje śląska policja.

"Łowcy głów" z Wydziału Kryminalnego KWP w Katowicach zajmują się ściganiem sprawców najgroźniejszych przestępstw o charakterze kryminalnym i terrorystycznym, często z użyciem broni palnej. Na ich celowniku są m.in. podejrzani o zabójstwo. Mundurowi mają już na swoim koncie sporo sukcesów. Zasięg ich działania obejmuje cały kraj. Współpracują również z policjantami z zagranicy.

Zobacz także: Śmiertelnie potrącenie przez pociąg w Dąbrowie Górniczej. "Położył się na torowisku"

Dramatyczna walka o życie przechodnia
Sonda
Czy kiedykolwiek uciekałaś/eś przed policją?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki