Najgorsze fryzury, które zdemolują twój budżet. Uciekaj od fryzjera, który ci to zaproponuje

Najlepsze fryzury na wesele 2021
Autor: Shutterstock

Modna, twarzowa fryzura to marzenie wielu kobiet. Dobry fryzjer potrafi dobrać odpowiednie cięcie do naszej twarzy i sprawić, że będziemy wyglądać młodziej, a nawet szczuplej. Niestety, często zdarza się, że trafiamy w ręce nieodpowiedniego specjalisty, który nie tylko zrujnuje naszą fryzurę, ale zamiast zaproponować tego, co jest odpowiednie dla nas wybierze stylizację, która będzie wymagać czasochłonnej stylizacji i częstych wizyt w salonie fryzjerskim, by ją odświeżyć. Jakie fryzury zrujnują nas budżet i wymagają regularnych poprawek? To zdecydowanie nie są dobre rozwiązania i lepiej ich unikać.

Zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem są fryzury, które nie wymagają wielogodzinnej stylizacji i układają się same. Nie masz rano czasu na misterne odtwarzanie fryzury z salony fryzjerskiego? Unikaj skomplikowanych cięć, które potrzebują dużej ilości lakieru do włosów i dobrze wyglądają jedynie ułożone. Postaw na niesforne kosmyki, które w naturalny sposób okalają twoja twarz. W tym sezonie modny jest bob i wszelkie jego wariacje, to fryzura, która dobrze wygląda niemalże na każdej kobiecie i nie wymaga czasochłonnej stylizacji. Masz naturalnie kręcone loki? Uciekaj od fryzjera jeśli ten zaproponuje ci fryzurę, która pasuje jedynie kobietom z prostymi włosami. Zrezygnuj również z cięć, które wymagają częstych poprawek, o ile grzywkę możemy podcinać sobie same to z cała fryzurą może być już niemały problem. 

W koloryzacji stawiaj na odcienie zbliżonego do twojego naturalnego koloru włosów. Dzięki temu nie będziesz musiała regularnie farbować odrostów, i nawet dłuższa przerwa od farbowania nie sprawi, że włosy będą wyglądały źle. W tym sezonie do mody powraca baleyage, ten rodzaj koloryzacji idealnie wygląda lekko zaniedbany i z niedużymi odrostami. 

Zobacz również: Katarzyna Cichopek z córką w zwykłych dresach. Kosztują niewiele i są NA PROMOCJI!

Kraków zaprasza na wystawę "Nim wstanie dzień"
Najnowsze