Fit Babcia - Lesley Maxwell

i

Autor: Instagram/lesleymaxwell.fitness Fit Babcia - Lesley Maxwell

Znalazła receptę na wieczną młodość?

Ta kobieta ma 64 lata, a ciało jak nastolatka. Bogini. W bikini epatuje seksapilem i wygląda lepiej niż niejedna dwudziestolatka. Jak to robi?

2023-02-07 10:08

Niektóre kobiety potrafią zatrzymać czas. Jedną z nich jest 64-letnia Lesley Maxwell. Kobieta mimo sześćdziesiątka na karku wygląda obłędnie, a figury może jej zazdrościć niejedna dwudziestolatka. Australijka na co dzień jest trenerem personalnym, a je wygląd jest jej najlepszą reklamą. Kobieta mimo swojego wieku nie boi się eksponować ciało i chętnie pozuje w skąpych kostiumach kąpielowych.

Ta kobieta udowadnia, że wiek to tylko liczba. Ma 64 lata, a wygląda jak bogini

Lesley Maxwell to 64-letnia Australijka, która zaskakuje młodym wyglądem i seksownym ciałem. Jak podaje stylzycia.radiozet.pl kobieta codziennie dla o swoją sylwetkę oraz przestrzega wieku. Lesley jest trenerką personalną i zarazem swoją najlepszą reklamą. Kobieta chętnie eksponuje swoje ciało w kostiumie kąpielowym i pokazuje, że mimo sześćdziesiątki na karku można wyglądać zjawiskowo. Jak sama przyznaje, nie zawsze tak wyglądała. Swoją przygodę ze sportem rozpoczęła dopiero w wieku 40 lat. Dzisiaj ma na koncie ponad 30 tytułów zdobytych na konkursach kulturystycznych. Maxwell przyznaje, że jej figura jest efektem zdrowie diety oraz regularnych treningów. Kobieta uważa także, że dojrzały wiek to czas kiedy w końcu można być sobą i docenić własne piękno.  - Kobiety są seksowne, gdy się starzeją. Dopiero wtedy stają się sobą. W szczególności, jeżeli są wysportowane i zdrowe – powiedziała Lesley w rozmowie z "Daily Star". Australijka lubi chwalić się swoim ciałem i często publikuje zmysłowe zdjęcia w kostiumach kąpielowych. 

Zobacz także: Ta kobieta uwielbia być "kuguarzycą". Spotyka się tylko z młodszymi facetami. Kusi ich ponętnymi bluzeczkami uwydatniającymi gigantyczny biust

Metamorfozy w Akademii Fryzart
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany