Bochnia. Przy ulicy Kraszewskiego padła główna wygrana w Mini Lotto. Te liczby dały tysiące złotych

2021-04-26 14:20
Bochnia. Przy ulicy Kraszewskiego padła główna wygrana w Mini Lotto. Te liczby dały tysiące złotych
Autor: totalizator.pl/ materiały prasowe Wyniki Lotto. Sprawdź wyniki Lotto z 28.04.2021 godz. 21:50 [AKTUALNE WYGRANE, WYNIKI LOSOWANIA MULTI MULTI, SUPER SZANSY]

W Bochni przy ulicy Kraszewskiego padła główna wygrana w Mini Lotto. Gracz poprawnie wytypował 5 z 42 liczb, dzięki czemu dołączył do listy zwycięzców Lotto. Nagrodą musiał się jednak podzielić z drugą osobą, ponieważ podczas sobotniego (24 kwietnia) losowania Mini Lotto odnotowano dwie "piątki". Sprawdź, które liczby przyniosły szczęśliwcowi prawie 200 tysięcy złotych.

W Bochni przy ulicy Kraszewskiego padła główna wygrana w Mini Lotto

Ogromne szczęście dopisało graczowi, który wysłał kupon w kolekturze przy ulicy Kraszewskiego 16 w Bochni. Podczas sobotniego (24 kwietnia) losowania Mini Lotto padły liczby: 5, 14, 32, 41, 42, co sprawiło, że zwycięzca wzbogacił się o 186 206 zł. Wygrana mogła być jeszcze bardziej okazała, ale trzeba było ją podzielić na dwie osoby. Tego dnia "piątka" padła również w Mieroszowie (woj. dolnośląskie). Gra liczbowa Mini Lotto (wcześniej Express Lotek) polega na poprawnym wytypowaniu 5 z 42 liczb, możliwe jest również zawieranie zakładów systemowych w których gracz może wytypować od 6 do 12 liczb. Najwyższa w Polsce wygrana w Mini Lotto padła 31 grudnia 2019 roku w miejscowości Mniów (woj. świętokrzyskie). Gracz zgarnął wówczas 478 712,40 zł. Z kolei do dzisiaj najwyższą wygraną w Lotto jest sukces gracza, który wysyłając kupon w Skrzyszowie sięgnął po ponad 36 milionów złotych.

PRZECZYTAJ: Szczęśliwe kolektury w Tarnowie i okolicach. Tam padały REKORDOWE WYGRANE

Bochnia. Przy ulicy Kraszewskiego padła główna wygrana w Mini Lotto. Te liczby dały tysiące złotych
Autor: Lotto.pl Gracz prawidłowo wytypował 5 z 42 liczb i zgarnął prawie 200 tysięcy złotych.

ZOBACZ: Limanowa. Marcin Król osierocił żonę i dwójkę małych dzieci. Ruszyła zbiórka dla bliskich zmarłego aktora

Kobieta z aktywnym zakazem prowadzenia zasuwała blisko 200 km/h