Borowa. Pożar drewnianego domu. Strażacy znaleźli trzy ciała! Kim są ofiary? [ZDJĘCIA]

2020-10-01 9:18 Rafał Strzelec
Pożar w Borowej
Autor: 112małopolska.pl/Facebook.com Tragiczny pożar w Borowej. Nie żyją trzy osoby

Tragiczny pożar w miejscowości Borowa w powiecie tarnowskim. Do zdarzenia doszło 1 października około godz. 3.00 w nocy. Po przyjeździe na miejsce okazało się, że jedna osoba wyszła z budynku. Niestety, ciała trzech kolejnych lokatorów znaleziono w domu. Na miejscu cały czas trwa dogaszanie pożaru. Kim były ofiary?

Borowa. Trzy osoby zginęły w pożarze drewnianego domu

Do zdarzenia doszło 1 października w nocy. Strażacy otrzymali informację o zdarzeniu o godz. 3.07. - Po dojeździe okazało się, że doszło do pożaru drewnianego budynku mieszkalnego. Jedna osoba zdołała go opuścić. W rozmowie ze strażakami powiedziała, że w środku mogą się znajdować jeszcze trzy osoby. Strażacy znaleźli wszystkie trzy ciała w odległości około dwóch metrów od siebie. Były one znacznie nadpalone - powiedział nam oficer dyżurny tarnowskiej straży pożarnej.

Pożar w Borowej. Kim są ofiary?

Wiemy już nieco więcej na temat ofiar tragicznego pożaru w Borowej. O pożarze miał poinformować strażaków 70-letni mężczyzna, któremu udało się wybiec z domu. To on powiedział, że w środku mogą być kolejne osoby. Strażacy znaleźli trzy zwęglone ciała. Jak podaje RMF FM wśród ofiar są dwie kobiety w wieku 80 i 66 lat oraz 68-letni mężczyzna. Na miejscu cały czas trwa akcja gaśnicza. Pracuje tam obecnie 9 zastępów straży pożarnej. Przyczynę zdarzenia ustali policja wraz z biegłym z zakresu pożarnictwa

Śledztwo w sprawie mężczyzny który wyskoczył z okna hotelowego

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.