Wzruszająca prośba do żałobników

Kiedy pogrzeb Marty, cheerleaderki z Tarnowa? Bliscy proszą o przynoszenie żółtych róż. "Martusia je uwielbiała"

2022-08-03 16:15

Marta, cheerleaderka z Tarnowa, która swoją walką z chorobą nowotworową poruszyła szeroko grono osób, zostanie pochowana na Cmentarzu Komunalnym w Mościcach. Pogrzeb odbędzie się w piątek, 5 sierpnia. Bliscy wystosowali do żałobników prośbę o przynoszenie na uroczystość żółtych róż, czyli ulubionych kwiatów Marty.

Marta zostanie pochowana w Tarnowie. Bliscy mają prośbę do żałobników

Smutna informacja o śmierci Marty, byłej cheerleaderki z Tarnowa, która tak dzielnie walczyła z chorobą nowotworową dotarła do nas we wtorek, 2 sierpnia. Kobieta przegrała nierówną walkę z rakiem, jednak pozostawiła po sobie liczne grono osób, które robiły co w ich mocy, by pomóc 38-latce w powrocie do zdrowia. Na FB powstała grupa dedykowana wszystkim akcjom charytatywnym, poświęconym wspieraniu Marty. W środę (3 sierpnia) pojawiła się tam informacja na temat pogrzebu. Uroczystości odbędą się w piątek, 5 sierpnia na Cmentarzu Komunalnym w Mościcach. O godz. 11.30 w cmentarnej kaplicy rozpocznie się różaniec, natomiast o godz. 12.00 sprawowana będzie msza święta żałobna, po której nastąpi pochówek. 

Bliscy wystosowali do żałobników wzruszającą prośbę. Uczestnicy pogrzebu mogą uczcić pamięć Marty przynosząc ze sobą żółte róże, które były ulubionymi kwiatami 38-latkami.

PRZECZYTAJ: Pan Tomasz przejdzie przez całą Polskę, żeby uratować ciężko chorą córeczkę Zosię. "Ona jest dla nas całym światem"

Sonda
Czy wspierasz internetowe zbiórki?
Barka z ciężarówkami tonie na Odrze