Nie żyje Marta, była cheerleaderka z Tarnowa

i

Autor: Zrzutka.pl

Nie żyje Marta, była cheerleaderka z Tarnowa. Zabrała ją straszna choroba. "Dzielnie walczyła do samego końca"

2022-08-02 15:06

Nie żyje Marta, była cheerleaderka grupy Shiva z Tarnowa, która zmagała się z chorobą nowotworową. Informacja o śmierci 38-latki została potwierdzona na facebookowej grupie, dedykowanej akcjom pomocowym dla Marty. - Z głębokim żalem i smutkiem zawiadamiamy że w otoczeniu najbliższych nasza Martusia odeszła.... Dzielnie walczyła do samego końca... Dziękujemy za każdą pomoc! - czytamy w mediach społecznościowych.

Nie żyje Marta, była cheerleaderka z Tarnowa. Przegrała walkę z rakiem

We wtorek, 2 sierpnia dotarła do nas bardzo smutna wiadomość. W wieku 38 lat zmarła Marta, była cheerleaderka z Tarnowa, której walka z chorobą nowotworową była dla wielu osób inspiracją. W Internecie powstało wiele akcji, które miały pomóc w sfinansowaniu leczenia Marty. Niestety rak okazał się przeciwnikiem nie do pokonania. Informacja o śmierci Marty została udostępniona na facebookowej grupie pn. "Licytacje dla Marty Popiołek - byłej Cheerleaderki", gdzie powstała społeczność zrzeszona w celu pomocy chorej kobiecie. Martę pożegnało również jedno z tarnowskich przedszkoli, w którym zmarła kobieta pracowała w latach 2018-19. 

Bliscy Marty podziękowali wszystkim osobom zaangażowanym w liczne akcje pomocy, których celem było sfinansowanie leczenia dla ciężko chorej pacjentki. W pomoc mocno było zaangażowane między innymi środowisko sportowe. Marta jako cheerleaderka brała bowiem udział w meczach koszykarskiej Wisły Kraków oraz żużlowej Unii Tarnów. Uroczystości pogrzebowe odbędą się w piątek, 5 sierpnia.

PRZECZYTAJ: Dramat pod Tarnowem. 43-latek dachował w rowie melioracyjnym

- Z głębokim żalem i smutkiem zawiadamiamy że w otoczeniu najbliższych nasza Martusia odeszła.... Dzielnie walczyła do samego końca...Dziękujemy za każdą pomoc! Informacje o pogrzebie podamy później - czytamy we wpisie na facebookowej grupie pn. "Licytacje dla Marty Popiołek - byłej Cheerleaderki".

Sonda
Często wspierasz zbiórki charytatywne?
36-latka zginęła w spalonym mitsubishi na S8