Koronawirus. Komendant policji w Nowym Sączu jest zakażony! Zastępcy trafili na kwarantannę

2020-07-21 8:45
Koronawirus. Komendant policji w Nowym Sączu jest zakażony! Zastępcy trafili na kwarantannę
Autor: fernando zhiminaicela/cc0/pixabay Koronawirus. Komendant policji w Nowym Sączu jest zakażony! Zastępcy trafili na kwarantannę

Mł. insp. Krzysztof Dymura, który pełni funkcję Komendanta Miejskiego Policji w Nowym Sączu jest zakażony koronawirusem. Na kwarantannę trafili dwaj jego zastępcy, z którymi miał częsty kontakt i oni również mogą być zarażeni. Obowiązki szefa komendy przejął naczelnik wydziału prewencji. Krzysztof Dymura stoi na czele KMP w Nowym Sączu od maja tego roku.

Mł. insp. Krzysztof Dymura, który pełni obowiązki Komendanta Miejskiego Policji w Nowym Sączu jest zakażony koronawirusem. Informację o infekcji szefa potwierdziła Polskiej Agencji Prasowej Aneta Izworska, rzeczniczka sądeckich mundurowych. Na kwarantannę trafili obaj zastępcy komendanta, ze względu na to, że mieli z nim częsty kontakt i sami mogą być zarażeni.

Tymczasowo jednostką kieruje naczelnik wydziału prewencji kom. Waldemar Górowski.

Krzysztof Dymura pełni obowiązki Komendanta Miejskiego Policji w Nowym Sączu od maja tego roku. Bezpośrednio wcześniej był naczelnikiem wydziału prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie. Służbę zaczynał w 1996 roku w Komendzie Rejonowej Policji w Bochni.

Co ciekawe, dwaj bracia Krzysztofa Dymury również są policjantami, a jeden z nich - Mariusz, szefuje Komendzie Miejskiej Policji w Tarnowie. Mundurowym był także Edward Dymura, ojciec obu komendantów.

Uderzenie w handel dopalaczami. CBŚP Z Rzeszowa rozbiło grupę

PRZECZYTAJ TAKŻE: