Kraksa autobusu z osobówką w Nowym Sączu. Poszkodowane są dzieci

i

Autor: PSP Nowy Sącz W kraksie poszkodowane zostały cztery osoby, w tym dwójka dzieci.

Kraksa autobusu z osobówką w Nowym Sączu. Poszkodowane są dzieci [ZDJĘCIA]

2022-06-24 12:02

W czwartek (23 czerwca) na ul. Węgierskiej w Nowym Sączu, osobowy volkswagen zderzył się z autobusem. W obu pojazdach znajdowały się dzieci i niestety dwójka z nich została poszkodowana. Ucierpiały również dwie osoby dorosłe. Sądecka policja wyjaśnia okoliczności niebezpiecznej kraksy.

Kraksa autobusu z osobówką w Nowym Sączu. Poszkodowane są dzieci

Na ulicy Węgierskiej w Nowym Sączu, w czwartek (23 czerwca) osobowy volkswagen zderzył się z autobusem MPK. W zdarzeniu uczestniczyło łącznie 10 osób (dwie w osobówce i osiem w autobusie), a w każdym z pojazdów znajdowały się dzieci. Wszyscy uczestnicy incydentu wyszli z uszkodzonych maszyn o własnych siłach, jednak cztery osoby, w tym dwójka dzieci, ucierpiały na tyle mocno, że wymagały pomocy medycznej.

Pojazdy znajdowały się na jezdni blokując jeden pas ruchu. Po przyjeździe zastępu straży pożarnej ruch drogowy wstrzymano całkowicie. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu klem od akumulatorów oraz udzieleniu pomocy medycznej osobom poszkodowanym. Okoliczności zderzenia osobówki z autobusem wyjaśnia sądecka policjaPoniżej zdjęcia z miejsca kraksy.

PRZECZYTAJ: Pijany jak bela 24-latek jechał bez przedniego koła. Wolność chciał kupić za łapówkę

ZOBACZ: Wystarczyło jedno ukąszenie i 49-latek padł, jak ścięty! Szokujące zdarzenie w Tarnowie

Sonda
Co jeszcze można zrobić, by wypadków na polskich drogach było mniej?
Sąsiedzi opowiadają o rodzinie, w domu której znaleziono zwłoki 2-letniego dziecka