Łęki. Ciężarówka z drewnem wylądowała na boku. Ucierpiał kierowca

i

Autor: PSP Nowy Sącz Bezpośrednio po zdarzeniu kierowca ciężarówki skarżył się na dolegliwości zdrowotne. Na szczęście odniósł on tylko powierzchowne obrażenia.

Łęki. Ciężarówka z drewnem wylądowała na boku. Ucierpiał kierowca [ZDJĘCIA]

2022-02-09 12:47

Do niebezpiecznego zdarzenia z udziałem przewożącej drewno ciężarówki doszło wczoraj (8 lutego) w miejscowości Łęki (gm. Łososina Dolna). Pojazd przewrócił się na bok, a przewożony towar wypadł z naczepy. W trakcie incydentu ucierpiał kierowca ciężarówki, który skarżył się na dolegliwości zdrowotne. Na szczęście odniesione przez niego obrażenia okazały się powierzchowne.

Łęki. Ciężarówka z drewnem wylądowała na boku. Ucierpiał kierowca

We wtorek (8 lutego) około godz. 14.20 w miejscowości Łęki (gm. Łososina Dolna) ciężarówka przewożąca drewno przewróciła się na bok i zablokowała część jezdni. W zdarzeniu nie uczestniczyły inne pojazdy, ucierpiał w nim wyłącznie kierowca ciężarówki. Bezpośrednio po zdarzeniu mężczyzna skarżył się na dolegliwości zdrowotne, dlatego pomocy medycznej udzieliła mu załoga karetki pogotowia ratunkowego. Na szczęście okazało się, że odniesione przez kierowcę obrażenia są powierzchne i poszkodowany mógł pozostać na miejscu incydentu. Przewożony przez ciężarówkę towar wypadł z naczepy na pole rolne, doszło również do wycieku płynów eksploatacyjnych. Do czasu usunięcia samochodu przez właściciela firmy, na drodze obowiązywał ruch wahadłowy. W tym czasie miejsce zdarzenia zabezpieczali strażacy. Ich działania trwały przez ponad cztery godziny. Poniżej zdjęcia przewróconej ciężarówki.

PRZECZYTAJ: Smęgorzów. 12–letnia Kinga nie żyje. Dlaczego dziewczynka odebrała sobie życie?

ZOBACZ: W Małopolsce brakuje krwi. Trzy grupy są na wagę złota

Sonda
Czy czujesz się bezpiecznie na polskich drogach?
Straż graniczna uderzyła w bimbrowników. Skonfiskowali tysiące litrów alkoholu