Licytacja oryginalnej koszulki reprezentacji Polski z autografami piłkarzy. Pieniądze trafią na szlachetny cel

i

Autor: Michał Ligęski/FB Pieniądze z licytacji pomogą w remoncie internatu Unii Tarnów, gdzie mieszkają młodzi piłkarze z Ukrainy.

Tarnów: Licytacja oryginalnej koszulki reprezentacji Polski z autografami piłkarzy. Pieniądze trafią na szlachetny cel

2022-07-01 18:01

Niebywała okazja dla fanów reprezentacji Polski w piłce nożnej! Trwa licytacja oryginalnej koszulki polskiej kadry, z podpisami piłkarzy obecnych na ostatnim zgrupowaniu drużyny prowadzonej przez Czesława Michniewicza. Pieniądze z licytacji trafią na szlachetny cel. Pomogą w remoncie internatu Unii Tarnów, gdzie mieszkają młodzi piłkarze z Ukrainy.

Licytacja oryginalnej koszulki reprezentacji Polski. Pieniądze pomogą w remoncie internatu Unii Tarnów, gdzie mieszkają Ukraińcy

O takiej koszulce marzą wszyscy kibice reprezentacji PolskiTrwa licytacja oryginalnego trykotu (w rozmiarze L) polskiej kadry, z autografami piłkarzy obecnych na ostatnim zgrupowaniu. Przypomnijmy, że wówczas Biało-Czerwoni rozegrali cztery mecze w ramach Ligi Narodów, wygrywając z Walią, remisując z Holandią i dwukrotnie przegrywając z Belgami. Licytacja odbywa się pod postem umieszczonym na Facebooku. Można go znaleźć pod TYM adresemLicytacja kończy się w czwartek (7 lipca), a jej zwycięzca, oprócz unikalnego gadżetu zyska coś jeszcze. Pieniądze pozyskane ze sprzedaży koszulki posłużą bowiem szczytnemu celowi.

Środki z licytacji koszulki zostaną przeznaczone na remont internatu Unii Tarnów, gdzie mieszkają młodzi piłkarze z Ukrainy. Musieli oni uciec do Polski, po rosyjskiej inwazji na ich kraj. W Tarnowie mają świetną opiekę i mogą liczyć na wsparcie swojego starszego rodaka - Viktora Putina. Jest on zawodnikiem pierwszego zespołu Unii Tarnów, a oprócz tego mocno zaangażował się w pomoc Ukraińcom przybywającym do Tarnowa. Piłkarz stał się nawet opiekunem prawnym dla trzech chłopców z Ukrainy. Młodzi futboliści mogą również w Tarnowie rozwijać swoje umiejętności sportowe, ponieważ Akademia Unii Tarnów posiada "złotą gwiazdkę" przyznaną przez PZPN, co jest potwierdzeniem najwyższych standardów pracy w zakresie szkolenia dzieci i młodzieży.

PRZECZYTAJ: Krwiożercza kuna zaatakowała przy monopolowym! Napadała na ludzi w Tarnowie, są ranni!

ZOBACZ: Roman Ciepiela jednak złoży dymisję. W mieście ma rządzić komisarz

Sonda
Czy Polacy odniosą sukces na mundialu w Katarze?
Przerażające szczegóły zbrodni w Nowej Sarzynie