Zuchwała kradzież uli pod Szczurową. Jest nagroda za pomoc w złapaniu złodzieja

Zuchwała kradzież uli pod Szczurową. Jest nagroda za pomoc w złapaniu złodzieja
Autor: Pasieka Siła Natury/FB Właściciel pasieki wyznaczył nagrodę za przekazanie informacji, które pomogą złapać złodzieja uli.

Na początku kwietnia pod Szczurową doszło do kradzieży pszczół. Łupem złodzieja, lub złodziei padło osiem uli, które prawdopodobnie zostały wywiezione samochodem dostawczym. Właściciel pasieki wyznaczył nagrodę pieniężną za pomoc w ujęciu sprawcy, bądź sprawców przestępstwa. Za przekazanie informacji pomocnych w ich ujęciu można otrzymać dwa tysiące złotych.

Kradzież pszczół pod Szczurową. Nagroda za pomoc w ujęciu sprawców

Właściciel pasieki Siła Natury poinformował w mediach społecznościowych o kradzieży pszczół, do której doszło w dniach 2-3 kwietnia pod Szczurową. Łupem złodzieja, lub złodziei padło osiem uli z pszczelimi rodzinami. Prawdopodobnie zostały one wywiezione samochodem dostawczym. Ule były zlokalizowane na działce rolnej przy drodze wojewódzkiej w miejscowości Rudy-Rysie (gm. Szczurowa), na przeciwko cmentarza. Sprawca, bądź sprawcy ukradli pięć uli styropianowych, 10-ramkowych oraz trzy ule okładkowe, 8-ramkowe. Za przekazanie informacji pomocnych w ujęciu złodzieja/złodziei przewidziana jest nagroda pieniężna w kwocie dwóch tysięcy złotych. Sprawą zajmuje się też policja.

PRZECZYTAJ: Tragiczna śmierć 2-latka w Gromniku WSTRZĄSNĘŁA społecznością: "Bądźcie silni dla Waszego Aniołka"

- Wszystkich znajomych, sąsiadów proszę o informacje jeśli widzieli w tych dniach w okolicy Pasieki podejrzane, obce, osoby lub samochody typ: dostawczy, które mogłyby być powiązane z kradzieżą (godziny popołudniowe/wieczorne). (...) Sprawa została przekazana Policji która wszczęła śledztwo w tej sprawie, za wszelkie informacje które pomogą w schwytaniu złodziei jest przewidziana nagroda pieniężna 2 tys zł - napisał Tomasz Góra, właściciel pasieki Siła Natury.

ZOBACZ: Tragiczna śmierć młodego zawodnika MMA. Łukasz zostanie pochowany w Bochni

Brutalna interwencja policji w Głogowie. Mundurowi publikują nagranie