Chłopiec zmarł na oczach swoich kolegów! Wielki dramat pod Toruniem

i

Autor: jozefbabij/cc0/Pixabay.com Ok. 14-letni chłopiec został wyłowiony martwy z Wisły w Złotorii pod Toruniem, gdzie kąpał się razem z czterema kolegami, zdj. ilustracyjne

Tragiczna kąpiel w Wiśle

Koledzy patrzyli na śmierć chłopca! Wielki dramat pod Toruniem

2023-07-17 20:12

Ok. 14-letni chłopiec został wyłowiony martwy z Wisły w Złotorii pod Toruniem, gdzie kąpał się razem z czterema kolegami. Do tragedii doszło w poniedziałek, 17 lipca, ok. godz. 15. Jak wstępnie informuje policja, cała grupa nastolatków pływała razem, gdy jeden z nich zaczął się topić. Pozostali próbowali mu pomóc, ale nie dali rady i wezwali pomoc.

Ok. 14-letni chłopiec nie żyje. Jego ciało wyłowiono z Wisły pod Toruniem

Czy bezpośrednią przyczyną śmierci ok. 14-letniego chłopca spod Torunia była utonięcie? Jego ciało wyłowiono z WIsły w Złotorii w poniedziałek, 17 lipca, ok. godz. 17. Dwie godziny wcześniej zmarły kąpał się w rzece razem z czterema innymi kolegami, również w wieku ok. 14 lat. Chłopiec nagle zaczął się topić, a po chwili zniknął pod powierzchnią wody. Koledzy próbowali mu jeszcze pomóc, ale bezskutecznie, dlatego wezwali na miejsce służby ratownicze. Ciało denata wyłowili nurkowie, odstępując jednak od reanimacji. Szczegółowe przyczyny i okoliczności zdarzenia wyjaśniają policji z Torunia pod nadzorem jednej z tamtejszych prokuratur.

Sonda
Czy śmierć dziecka to najgorsza rzecz, jaka może spotkać człowieka?
Pogrzeb Anastazji Rubińskiej