Groza na obwodnicy Torunia. Samochód stanął w płomieniach! [Wideo]

2022-01-17 13:09
Groza na obwodnicy Torunia. Samochód stanął w płomieniach!
Autor: KM PSP w Toruniu Groza na obwodnicy Torunia. Samochód stanął w płomieniach!

Pożar samochodu osobowego na obwodnicy Torunia (droga S10). Materiał z tego zdarzenia opublikowała na swoim kanale w mediach społecznościowych Komenda Miejska PSP w Toruniu. Grozą powiało w minioną niedzielę (16.01.2022) ok. godziny 14:00. Zobaczcie zdjęcia i film w poniższym materiale!

Pożar samochodu na obwodnicy Torunia (6 km drogi ekspresowej S10) miał miejsce w niedzielę (16.01.2022) ok. godziny 14:00. Świadkowie mówili o scenach grozy, ale na szczęście obyło się bez ofiar w ludziach. Oficer Prasowy Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Toruniu kpt. mgr inż. Przemysław Baniecki przekazał naszemu dziennikarzowi, że w akcji brały udział trzy zastępy straży - JRG nr 2, JRG nr 1. Wszyscy, którzy podróżowali "osobówką" zdążyli opuścić pojazd. Nikt nie odniósł obrażeń i nie trzeba było interwencji medyków. Zobaczcie zdjęcia i materiał wideo. Prezentujemy je dzięki uprzejmości przedstawicieli KM PSP w Toruniu.

Zobacz też: Horror w Toruniu! 21-latek rzucił się na ludzi z maczetą. Są ranni!

Na ten moment nie znamy przyczyn tego niebezpiecznego zdarzenia. Cieszyć w tym wszystkim może brak ofiar w ludziach.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Sonda
Czy boisz się pożaru?
Samochód stanął w płomieniach na obwodnicy Torunia!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE