Kiedy zostaną otwarte galerie handlowe w Toruniu? II etap odmrażania gospodarki w Polsce [ATRIUM COPERNICUS, TORUŃ PLAZA]

2020-04-29 11:04 Redakcja
II etap odmrażania gospodarki w Polsce. Kiedy zostaną otwarte galerie handlowe w Toruniu? Znamy datę!
Autor: Google Street View II etap odmrażania gospodarki w Polsce. Kiedy zostaną otwarte galerie handlowe w Toruniu? Znamy datę!

Przed nami długo wyczekiwany, drugi etap odmrażania gospodarki. Premier Mateusz Morawiecki i minister zdrowia Łukasz Szumowski w czasie konferencji prasowej (29.04.2020) poinformowali o drugim etapie odmrażania gospodarki w Polsce. Wiemy, kiedy zostaną otwarte galerie handlowe. Czego mogą spodziewać się pracownicy handlu w Toruniu i w Kujawsko-Pomorskiem?

Spis treści

  1. II etap odmrażania gospodarki. Handel - jak będzie wyglądał w Toruniu i okolicach?
  2. Odmrażanie gospodarki II etap - HANDEL - DATA
  3. II etap odmrażania gospodarki - CZEGO DOTYCZY w Toruniu? 4.05.2020
  4. Koronawirus Toruń i okolice - to trzeba wiedzieć

II etap odmrażania gospodarki. Handel - jak będzie wyglądał w Toruniu i okolicach?

Premier Mateusz Morawiecki oraz Minister Zdrowia Łukasz Szumowski, podczas środowej (29.04.2020) konferencji prasowej poinformowali o tym, że wdrożony zostaje II etap odmrażania gospodarki. Ma on dotyczyć handlu. Kiedy zostaną otwarte galerie handlowe? Mamy informacje dotyczące Torunia i okolic.

Odmrażanie gospodarki II etap - HANDEL - DATA

Kiedy handel w Polsce wróci na tory, znane nam sprzed wybuchu epidemii koronawirusa? Przedstawiciele rządu podali datę odmrażania handlu w Polsce, związaną z II etapem znoszenia obostrzeń.

Odmrażanie handlu rozpocznie się w najbliższy poniedziałek - 4 maja 2020 (4.05.2020). Oznacza to, że wówczas będziemy mogli zrobić zakupy w Atrium Copernicus czy Toruń Plaza. Oczywiście obowiązują środki ostrożności - 1 osoba na 15 metrów kwadratowych. Cały czas trzeba się liczyć z wyłączeniem przestrzeni rekreacyjnej i restauracyjnej.

II etap odmrażania gospodarki - CZEGO DOTYCZY w Toruniu? 4.05.2020

DRUGI ETAP ZNOSZENIA OBOSTRZEŃ

Działalność gospodarcza:

  • Otwarcie sklepów budowlanych w weekendy 4.05.2020
  • Otwarcie hoteli i innych miejsc noclegowych z ograniczeniami 4.05.2020

Życie społeczne

  • Otwarcie niektórych instytucji kultury: bibliotek, muzeów i galerii sztuk

Koronawirus Toruń i okolice - to trzeba wiedzieć

Poniżej prezentujemy wam listę naszych artykułów, związanych z pandemią koronawirusa w Polsce. Skupiamy się rzecz jasna przede wszystkim na życiu Torunia i okolic. Zostawiamy aktywne również starsze dane dotyczące zakażeń, abyście mogli się zorientować, jak to wyglądało dzień po dniu.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - torun.eskainfo@grupazpr.pl.

Koronawirus w Toruniu i okolicach - bądź na bieżąco

Super Raport 28 IV (goście: Jaśkowiak, Złotorowicz)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.