Kontrola auta zamieniła się w sprawę kryminalną. 36-latek z Torunia aresztowany

i

Autor: Magdalena Witt-Ratowska Kontrola auta zamieniła się w sprawę kryminalną. 36-latek z Torunia aresztowany

Grozi mu 10 lat więzienia

Kontrola auta zamieniła się w sprawę kryminalną. 36-latek z Torunia aresztowany

2022-10-04 18:53

Toruń: Sukces miejscowych policjantów w walce z przestępczością narkotykową. Zaczęło się od kontroli osobowego opla astry, należącego do 36-latka. To, co było w środku, a także woreczki z białym proszkiem i zielonym suszem, znalezione w mieszkaniu kompletnie pogrążyły mężczyznę. Grozi mu 10 lat więzienia.

Policjanci z Torunia pochwalili się udaną akcją kryminalnych. Funkcjonariusze zatrzymali 36-letniego torunianina. Najpierw skontrolowali jego opla astrę, gdzie znaleźli narkotyki - woreczek z białym proszkiem. - W jego mieszkaniu funkcjonariusze odnaleźli kolejne woreczki z białym proszkiem i zielonym suszem roślinnym. Mężczyzna trafił prosto do policyjnej celi. Wstępne policyjne testy wykazały, że mężczyzna miał w sumie blisko 900 gramów amfetaminy i ponad 70 gramów marihuany - informuje nas aspirant Wojciech Chrostowski z Zespołu Kontroli i Dyscyplinarnego KMP w Toruniu.

36-latek z Torunia zatrzymany. Grozi mu 10 lat więzienia

Nad 36-latkiem ciążą poważne zarzuty. Został oskarżony o posiadanie znacznej ilości narkotyków. Sąd na wniosek organów ścigania aresztował go na najbliższe trzy miesiące. - Teraz „amatorowi” zakazanych substancji może grozić do 10 lat więzienia - podsumowuje aspirant Chrostowski w komunikacie, przesłanym do mediów.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - [email protected].

Sonda
Czy kary dla handlarzy narkotyków powinny być wyższe?
Policyjny pościg za motocyklistą ulicami Torunia. 41-latek trafił za kraty