Koronawirus. Toruń przekazuje ważne informacje dotyczące strefy parkowania

2020-03-27 16:31 EITOR
Koronawirus. Toruń przekazuje ważne informacje dotyczące strefy parkowania
Autor: Wojciech Szabelski / UM Toruń Koronawirus. Toruń przekazuje ważne informacje dotyczące strefy parkowania

Koronawirus rodzi dużo pytań od mieszkańców Torunia. Część z nich dotyczy strefy parkowania. Do 14 kwietnia 2020 roku na terenie Torunia został wydłużony zakaz korzystania z parkomatów. - Opłaty za parkowanie w strefie można wnosić przy użyciu mobilnych aplikacji - przekazuje Agnieszka Kobus-Pęńsko, rzecznik prasowy Miejskiego Zarządu Dróg w Toruniu.

Do wtorku (14 kwietnia) na terenie Strefy Płatnego Parkowania został wydłużony zakaz korzystania z parkomatów. Urządzenia nadal będą zasłonięte czarną folią. Opłaty za parkowanie w strefie można wnosić przy użyciu mobilnych aplikacji: SkyCash i moBiLET. Parkomaty wyglądają tak, aby kierowcy nie mieli żadnych wątpliwości. Warto wiedzieć, że kasa Miejskiego Zarządu Dróg przy ul. Wały gen. Sikorskiego 21/23 również będzie zamknięta do wtorku 14 kwietnia 2020 roku. Osoby, którym kończą się abonamenty mogą uregulować opłaty na konto.

-  To samo dotyczy kierowców, którzy mają do uregulowania opłaty z tytułu nieopłaconego parkowania w Strefie Płatnego Parkowania. Przelewy można regulować na rachunek MZD: 42 1160 2202 0000 0000 3212 7127. W tytule przelewu należy wpisać nr wezwania i nr rejestracyjny pojazdu. W przypadku przedłużana abonamentów wystarczy podać nr rejestracyjny i rodzaj abonamentu - przekazuje Agnieszka Kobus-Pęnsko, rzecznik prasowy MZD w Toruniu.

Koronawirus Toruń. Co warto wiedzieć?

Pamiętajcie - jeżeli macie jakieś pytania odnośnie sytuacji, związanej z koronawirusem z Chin w Polsce i jego wpływie na życie Torunia - nie wahajcie się do nas napisać. Czekamy na Facebooku. Poniżej prezentujemy wam zestawienie artykułów, które mogą okazać się przydatne!

Koronawirus Toruń - nie przegap niczego

Grzegorz Krychowiak dziękuje służbom medycznym walczącym z koronawirusem

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.