Zatrzymani

i

Autor: Policja Zatrzymani

Mają ich!

Przestępczy duet zaatakował w sklepie motoryzacyjnym. Nie uwierzysz, co ukradli w Toruniu!

2023-03-09 7:19

40-letni mężczyzna i 37-letnia kobieta - oboje wpadli w ręce policjantów z Torunia. Ten duet "spróbował szczęścia" w sklepie motoryzacyjnym, ulokowanym przy ul. Szosa Bydgoska. Złodzieje zostali ujęci na terenie Inowrocławia. Grozi im długa odsiadka.

Oficer prasowa KMP w Toruniu, mł. asp. Dominika Bocian informuje nas, że nad sprawą kradzieży ze sklepu motoryzacyjnego policjanci z Komisariatu Policji Toruń-Śródmieście pracowali od końca lutego (23.02.23). - Wtedy mundurowi przyjęli zgłoszenie, że nieznani sprawcy, wykorzystując nieuwagę pracowników, zabrali z regału 7 par rękawic motocyklowych o wartości ponad 2 700 złotych - podaje funkcjonariuszka w komunikacie, przesłanym mediom.

Toruń. Okradli sklep motoryzacyjny. Przestępczy duet ujęty w Inowrocławiu

Policjanci nie mieli większych problemów z wytypowaniem podejrzanych. W miniony weekend (5 marca 2023 r.) przyszedł kolejny przełom w tej sprawie i funkcjonariusze mogą się pochwalić sukcesem. 

- Na terenie Inowrocławia funkcjonariusze zatrzymali 40-letniego mężczyznę i 37-letnią kobietę. Policjanci odnaleźli i odzyskali część skradzionego towaru, który został zastawiony przez podejrzanych w jednym z bydgoskich lombardów - wyjaśnia mł. asp. Bocian.

Policjantka przekazuje ponadto, że sprawcy już usłyszeli zarzuty za kradzież. Oboje zostali objęci policyjnym dozorem i mają zakaz opuszczania kraju. - Sąd zadecyduje o wysokości kary za popełnione przestępstwo, każdemu z osobna grozi do pięciu lat więzienia - podsumowuje oficer prasowa toruńskiej komendy.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Sonda
Czy kary za kradzieże powinny być surowsze?
Toruńskie obchody Święta Policji