Ujawniono ile zarobiła fundacja ojca Tadeusza Rydzyka. Można klęknąć z wrażenia

2021-10-14 14:54
 Rekordowe zyski Rydzyka. Nigdy w historii takich nie miał
Autor: Piotr Lampkowski / Super Express / CC Pixabay.com Rekordowe zyski Rydzyka. Nigdy w historii takich nie miał / Zdjęcie poglądowe

Fundacja ojca Tadeusza Rydzyka (76 l.) Lux Veritatis zarobiła w 2020 roku 18 620 400 złotych. Takiego ogromnego zysku fundacja Tadeusza Rydzyka jeszcze nigdy nie miała. Tak dobrze u zakonnika jeszcze nigdy nie było. Tadeusz Rydzyk ma się dobrze i pewnie nie powiedział jeszcze ostatniego słowa.

Rekordowe zyski Rydzyka. Ujawniono nieprawdopodobne kwoty

Bez dwóch zdań ostatni rok obrachunkowy dla fundacji Tadeusza Rydzyka był doskonały. Na to podsumowanie czekało wielu jego zwolenników i przeciwników. To właśnie jeden z najbardziej znanych polskich duchownych podał do publicznej wiadomości rozliczenie za 2020 rok jednego ze swoich interesów. W kilku słowach - Fundacja Lux Veritas jest warta obecnie 270 milionów złotych. Jej obroty w 2020 roku wyniosły aż 45 milionów i 998 tysięcy zł. Większość przychodów fundacji to darowizny, bo aż 33 miliony i 917 tysięcy zł. Fundacja redemptorysty - prócz darowizn - zarobiła 11 milionów i 281 tysięcy złotych na sprzedaży wyrobów i usług (m.in. produkcja i emisja audycji telewizyjnych, produkcja i emisja reklamy telewizyjnej, udostępnienie sygnału i programu telewizyjnego, promocja). Dalszy ciąg materiału pod galerią ze zdjęciami z placu budowy.

Czytaj też: PRZYKULI się do bramy Radia Maryja! Rydzyk będzie WŚCIEKŁY [ZDJĘCIA, WIDEO]

Ojciec Tadeusz Rydzyk bynajmniej nie jest plotką biznesową tylko rekinem. Jemu ciągle mało. Ostatnio atakuje rząd za to, że ten za mało przekazuje jego fundacji. Dla porównania informujemy, że zysk netto fundacji zakonnika rok wcześniej czyli w 2019 roku wyniósł 1 milion 300 tysięcy złotych. Te liczby muszą robić gigantyczne wrażenie zarówno na jego zwolennikach, jak również tych, którzy za nim nie przepadają.

Spodobał ci się materiał? Polub nas na Facebooku!

Sonda
Ile złotych miesięcznie mógłbyś przelewać ojcu Rydzykowi?
Kolejne miliony dla Rydzyka. Czy teraz wystarczy mu do pierwszego? Komentarz Adama Federa [WIDEO]
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE