Tajemnicze zaginięcie mieszkanki Torunia. Gdzie jest Magdalena?

2021-10-27 11:34
Policja aresztowała nastolatków
Autor: Policja Lubelska Policja aresztowała nastolatków

Toruń. Ważny komunikat miejscowej policji Funkcjonariusze z komisariatu na Rubinkowie poszukują 43-letniej Magdaleny. - Zaginiona wyszła z domu 22 października tego roku i do chwili obecnej nie powróciła. Osoby, które znają jej miejsce pobytu proszone są o kontakt - przekazuje asp. Wojciech Chrostowski z biura prasowego KMP w Toruniu.

Toruń. Tajemnicze zniknięcie 43-latki. Gdzie jest Magdalena?

Aktualizacja: 28 października 2021 r.

Policja zakończyła poszukiwania zaginionej kobiety. Na szczęście ich finał jest szczęśliwy!

Szczegóły: Toruń: Wyszła z domu i nie wróciła! Policja zakończyła poszukiwania 43-latki

Rodzina i policja proszą o pomoc w poszukiwaniu 43-letniej mieszkanki Torunia. Biuro prasowe KMP informuje nas, że funkcjonariusze z komisariatu na toruńskim Rubinkowie prowadzą sprawę zniknięcia 43-letniej Magdaleny. - Kobieta wyszedł z mieszkania przy ul. Kusocińskiego 22 października tego roku około godz. 8:00. Do chwili obecnej nie powróciła i nie nawiązała kontaktu z rodziną - wyjaśnia aspirant Wojciech Chrostowski, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Toruniu.

Czytaj też: Tym autobusem wywieźli nielegalnych imigrantów z Torunia. Policja nie ma sobie nic do zarzucenia

- Osoby znające miejsce pobytu zaginionej lub mogące udzielić jakichkolwiek informacji, które przyczynią się do jej odnalezienia proszone są o osobisty lub telefoniczny kontakt z Komisariatem Policji Toruń - Rubinkowo, ul. Dziewulskiego 1, tel. dyżurny 47 754 25 70 lub 112.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Sonda
Jak oceniasz pracę policji w Polsce?
Policja zatrzymała pod Toruniem busa z 44 uchodźcami. Zostali przewiezieni do auli Technikum Rolniczego w Gronowie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE