Grabów Szlachecki. Tragedia na torach. Pociąg towarowy śmiertelnie potrącił 62-latka

i

Autor: Shutterstock

Tragiczny bilans

Czarny weekend na torach pod Toruniem i we Włocławku! Zginęły dwie osoby

2023-08-14 9:06

Dramatyczne doniesienia z woj. kujawsko-pomorskiego. W miniony weekend na torach pod Toruniem i we Włocławku doszło do tragicznych w skutkach zdarzeń. W sobotę, 12 sierpnia na torach w Bielczynach pociąg zmierzający do Grudziądza potrącił 29-latka. Niestety życia mężczyzny nie udało się uratować. Dzień później, we Włocławku zginął kolejny mężczyzna. Trwa ustalanie jego tożsamości.

Czarny weekend na torach pod Toruniem i we Włocławku! Zginęły dwie osoby

Do pierwszego wypadku doszło w sobotę (12 sierpnia) przed godziną 23. W Bielczynach pociąg potrącił 29-letniego mieszkańca gminy Chełmża. - Mężczyzna zginął na miejscu. Okoliczności tego zdarzenia policjanci wyjaśniają pod nadzorem prokuratora - mówił dziennikarzom "Nasze Miasto Włocławek" aspirant Dominika Bocian, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Toruniu. Ruch pociągów na tej trasie został wstrzymany.

Zobacz: Ciało 56-latka płynęło rzeką. Kajakarze zaalarmowali służby ratunkowe

To nie koniec dramatycznych wieści z regionu. W niedzielę, 13 sierpnia przed południem doszło do kolejnej potrącenia. We Włocławku zginął pieszy.

- Zgłoszenie otrzymaliśmy o godzinie 11.38. Do zdarzenia doszło pomiędzy stacjami Włocławek Zazamcze i Włocławek Brzezie - wyjaśnia nadkomisarz Joanna Seligowska-Ostatek z Komendy Miejskiej Policji we Włocławku. - Policjanci wykonują czynności pod nadzorem prokuratora. Trwa ustalanie okoliczności tej tragedii i tożsamości ofiary - dodaje policja.

Gdzie szukać pomocy?

Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji, przeżywasz kryzys, masz myśli samobójcze - zwróć się do dyżurujących psychologów i specjalistów. Gdzie możesz szukać pomocy?

  • Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dzieci i młodzieży:  116 111
  • Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dorosłych: 116 123
  • Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka: 800 121 212
  • Wsparcie dla osób po stracie bliskich - będących w żałobie: 800 108 108
  • Tumbo Pomaga - pomoc dzieciom i młodzieży w żałobie: 800 111 123
  • pokonackryzys.pl

W sytuacji bezpośredniego zagrożenia życia, koniecznie zadzwoń na numer alarmowy 112.

Potrącenie rowerzystki uchwycił miejski monitoring