Uratowali kompletnie pijaną 18-latkę! Horror na remontowanym moście w Toruniu

2020-08-27 14:32 KM
Policjanci uratowali kompletnie pijaną 18-latkę! Horror na remontowanym moście w Toruniu
Autor: archiwum portalu Policjanci uratowali kompletnie pijaną 18-latkę! Horror na remontowanym moście w Toruniu

Poranny horror w Toruniu. W czwartek (27 sierpnia) służby ratunkowe i policja interweniowały na remontowanym moście im. Józefa Piłsudskiego. Na miejscu ekipa zastała kompletnie pijaną 18-latkę, która według świadków zdarzenia chciała sobie zrobić krzywdę. Na szczęście tym razem skończyło się na strachu.

Sceny jak z horroru rozegrały się na moście im. Jóżefa Piłsudskiego w Toruniu. W czwartek (27 sierpnia) świadkowie poinformowali służby, że dziewczyna znajduje się przy barierce. Alarmujący zgłaszali, że nastolatka chce sobie zrobić krzywdę. Ok. godziny 6:50 na miejscu pojawiły się policja i ekipa ratunkowa. Okazało się, że 18-latka jest kompletnie pijana. Alkomat pokazał 1,5 promila alkoholu. Nie wiadomo, przez co przeszła minionej nocy. Służby doskonale wiedziały, że trzeba reagować natychmiast. W rozmowie z naszym portalem, podinsp. Wioletta Dąbrowska z ulgą przyznała, że w tym przypadku udało się uratować ludzkie życie.

- Dziewczyna została przetransportowana do Izby Wytrzeźwień, a później zajmą się nią specjaliści. Wydaje się oczywiste, o jakich tutaj mówimy - mówi podinsp. Wioletta Dąbrowska, oficer prasowy KMP w Toruniu.

Zadaniem specjalistów będzie ustalenie, dlaczego dziewczyna chciała sobie zrobić krzywdę. Na pochwałę zasługuje reakcja świadków, którzy natychmiast powiadomili o dramacie odpowiednie służby. Pamiętajmy - depresja jest jedną z najpoważniejszych chorób, z jakimi obecnie mierzą się ludzie w różnym wieku. Nie wolno lekceważyć jej objawów. 

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - torun.eskainfo@grupazpr.pl.

Panorama Torunia - jeden z 7 cudów Polski
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE