Walczył z osami i zginął! Makabra pod Grudziądzem! Jak to się stało?!

2022-06-23 20:59
Gostyń: NIE ŻYJE mężczyzna zaatakowany przez osy! Naruszył ich gniazdo podczas koszenia
Autor: pixabay.com Gostyń: NIE ŻYJE mężczyzna zaatakowany przez osy! Naruszył ich gniazdo podczas koszenia

Tragiczna śmierć w Czekanowie, niewielkiej wiosce w w województwie kujawsko-pomorskim, w powiecie brodnickim. W czwartek (23.06.22) 49-letni mężczyzna usiłował pozbyć się gniazda - najprawdopodobniej - os. Niestety, skończyło się tragicznie: mężczyzna zginął. "Koledzy potwierdzili, że on był uczulony..." - mówi w rozmowie z Super Expressem jeden ze strażaków, znajomy 49-latka.

Makabryczna śmierć w Czekanowie (woj. kujawsko-pomorskie). 49-letni mężczyzna zmarł bezpośrednio po serii użądleń owadów; najpewniej os, lub pszczół, choć nie jest to ostatecznie potwierdzone. Próbował pozbyć się gniazda. - Prawdopodobnie to bezpośredni skutek tych użądleń. Z informacji od znajomych z Czekanowa wiemy, że był uczulony na jad owadów - komentuje w rozmowie z SE.pl jeden ze strażaków ochotników, znajomy zmarłego.

Polecamy: Koszmar w Toruniu. Młody mężczyzna runął z okna wieżowca!

Nożownik wbił mu nóż w bark. „Weszli do mieszkania, chcieli mnie okraść”

- Nie wiemy, czy to były osy, czy pszczoły. W każdym razie owady błonkoskrzydłe. Raczej stawiałbym na pszczoły, bo na osy nie ma jeszcze "sezonu". Ewentualnie szerszenie - dodaje. 

Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego, ale życia 49-latka nie dało się już uratować. Ostatecznie na miejscu interweniowali strażacy z Grzybna i Brodnicy, usuwając gniazda.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE