Za nami niespokojna noc. Czas na PRZEŁOM! [PROGNOZA POGODY]

2019-11-14 7:27 KM
Czy czeka nas złota polska jesień w Toruniu i okolicach?
Autor: CC Pixabay.com Czy czeka nas złota polska jesień w Toruniu i okolicach? Oto prognoza pogody

Najnowsza prognoza pogody dla Torunia i najbliższej okolicy jest dość optymistyczna. Spece od zjawisk meteorologicznych przewidują, że od czwartku (14 listopada) warunki będą się poprawiać. Na co konkretnie się przygotować? Najnowsza analiza poniżej!

Już w środę słyszeliśmy zapowiedzi, z których wynikało, że przed nami niespokojna i deszczowa noc. Na szczęście im dalej w czwartek - tym będzie lepiej. Potwierdza to lokalny meteorolog.

- Będziemy w obszarze obniżonego ciśnienia - ustąpią jednak opady, ale na niebie zwłaszcza przed południem i w południe nadal przeważać będą chmury (po południu coraz częściej zaświeci słońce). Napływać będzie łagodna masa powietrza, która po południu ogrzeje się do 7-8 stopni. Będzie chłodno. Na ogół południowy wiatr będzie słaby, okresami umiarkowany. Ciśnienie atmosferyczne będzie wyraźnie rosnąć i dopiero pod koniec dnia ulegnie stabilizacji. Warunki biometeorologiczne poprawią się do obojętnych - przekazuje Rafał Maszewski z serwisu pogodawtoruniu.pl.

Brzmi coraz lepiej, a w kolejnych dniach czeka nas kolejna poprawa pogody.

Prognoza pogody - Toruń ma się z czego cieszyć!

Już od czwartku zanotujemy solidne ocieplenie. W ciągu dnia termometry pokażą 11-12 stopni, a opadów się nie spodziewamy. Jedynym problemem będzie dość silny wiatr.

Weekend zapowiada się bardzo przyjemnie. 12-14 stopni i kolejny już brak deszczu. Macie plany spacerowe? Warto wcielić je w życie! Aktualizacje w prognozach znajdziecie na ESKA INFO Toruń.