Zaginął Robert z Torunia. Trop prowadził na dworzec PKP. Policja odnalazła mężczyznę [Aktualizacja]

i

Autor: Kujawsko-pomorska policja Zaginął Robert z Torunia. Trop prowadził na dworzec PKP. Policja odnalazła mężczyznę [Aktualizacja]

Zaginął Robert z Torunia. Trop prowadził na dworzec PKP [Aktualizacja]

2022-03-04 14:23

Toruń. Ważny komunikat miejscowej policji. Funkcjonariusze z komisariatu na toruńskim Rubinkowie poszukiwali 48-letniego Roberta. Zaginiony wyszedł z domu 17 lutego tego roku i do chwili obecnej nie powrócił. - Osoby, które znają jego miejsce pobytu proszone są o kontakt - apelował asp. Wojciech Chrostowski z KMP w Toruniu. Na szczęście jest szczęśliwy finał! Nowe fakty na se.pl.

Aktualizacja 10.03.2022, 11:00

Policjanci z komisariatu na toruńskim Rubinkowie zakończyli poszukiwania 48-latka, którego zaginięcie zgłoszono w lutym tego roku. - Mężczyzna odnalazł się. Nie stało mu się nic złego - przekazuje nam asp. Wojciech Chrostowski z biura prasowego KMP w Toruniu.

Tak pisaliśmy 4 marca

Policjanci z Torunia proszą o pomoc w sprawie zaginionego torunianina. Funkcjonariusze z komisariatu na Rubinkowie prowadzą poszukiwania 48-letniego Roberta. Mężczyzna wyszedł z domu przy ul. Kusocińskiego 17 lutego tego roku około godz. 13:00. - Przed wyjściem oznajmił rodzinie, że udaje się na dworzec PKP. Do chwili obecnej nie powrócił i nie nawiązał kontaktu z rodziną - informuje nas asp. Wojciech Chrostowski z biura prasowego KMP w Toruniu. Przyjrzyjcie się uważnie zdjęciu, które umieszczamy nad tekstem! Być może minęliście pana na ulicy!

Czytaj też: Toruń zerwał współpracę z Rosjanami! Radni byli jednomyślni

Rysopis zaginionego z Torunia

  • wzrost 170 cm,
  • szczupła sylwetka,
  • ciemne proste szpakowate włosy,
  • szare oczy.
  • zaginiony porusza się charakterystycznym wyprostowanym chodem
  • na skórze twarzy ma czerwone plamy.

- W chwili zaginięcia mężczyzna ubrany był w ciemną kurtkę prawdopodobnie krótką, ciemne spodnie, ciemne buty. Posiadał przy sobie dokumenty na swoje nazwisko oraz książki o tematyce psychologicznej - informuje nas asp. Wojciech Chrostowski z KMP w Toruniu.

Osoby znające miejsce pobytu zaginionego lub mogące udzielić jakichkolwiek informacji, które przyczynią się do jego odnalezienia proszone są o osobisty lub telefoniczny kontakt z Komisariatem Policji Toruń - Rubinkowo, ul. Dziewulskiego 1, tel. dyżurny 47 754 25 70 lub 112 email: dyzurny-torun-rubinkowo@bg.policja.gov.pl

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Sonda
Czy szukałeś/aś kiedyś osoby zaginionej?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE