Żużel. Znakomite wieści dla Apatora. Sajfutdinow zna wyniki egzaminu na licencję Ż

i

Autor: Róża Koźlikowska - @FotRose / Zdjęcie poglądowe Żużel. Znakomite wieści dla Apatora. Sajfutdinow zna wyniki egzaminu na licencję Ż

A więc jednak!

Żużel. Znakomite wieści dla Apatora. Sajfutdinow zna wyniki egzaminu na licencję Ż

2023-03-14 9:59

Żużel: Wszyscy sympatyzujący z Apatorem Toruń mogą odetchnąć z ulgą. Emil Sajfutdinow jest już po egzaminie teoretycznym na licencję Ż. Kandydat na gwiazdę Aniołów zna już wyniki i może kontynuować przygotowania do sezonu 2023.

To była ostatnia ewentualna przeszkoda - Emil Sajfutdinow i Artiom Łaguta podeszli do egzaminu teoretycznego na licencję Ż. Rosjanie z polskim paszportem chcą ponownie ścigać się w PGE Ekstralidze. Za pomyślność egzaminu Sajfutdinowa trzymali kciuki fani toruńskiego Apatora. Już w poniedziałek (13 marca 2023 r.) spłynęły do nich dobre wieści. "Baszkirska Torpeda" na pewno pomoże drużynie w nadchodzących meczach.

Żużel. Sajfutdinow zdał egzamin na licencję Ż. "Nie było innej możliwości"

Emil Sajfutdinow i Artiom Łaguta nie musieli nikomu udowadniać, że umieją jeździć na motocyklu. Z teorią również nie mieli problemów. Obaj zdali i mogą spokojnie przygotowywać się do sparingów oraz do pierwszych meczów ligowych. 

- Nie było innej możliwości, w końcu to jeden z najlepszych żużlowców na świecie. Cieszymy się, że ma już to za sobą i z optymizmem patrzymy w przyszłość - powiedziała naszemu dziennikarzowi prezes KS Toruń Ilona Termińska.

24 i 28 marca toruński Apator zaprasza kibiców na bardzo ciekawie zapowiadające się mecze sparingowe. Na Motoarenę przyjadą Motor Lublin i Włókniarz Częstochowa. Z kolei w Wielką Sobotę torunianie podejmą ebut.pl Stal Gorzów. Będzie to ligowa inauguracja na najpiękniejszym żużlowym stadionie świata. Aby nakręcić kibiców żużla na przyszły sezon, pod tekstem prezentujemy galerię zdjęć z Motoareny.

Spodobał ci się materiał? Obserwuj nas na Facebooku!

Sonda
Czy interesuje Cię żużel?
Trening Apatora Toruń na Motoarenie