Warszawa. 33-latek okradł swojego współlokatora. Przed policją ukrył się w łóżku

i

Autor: PIXABAY.COM Warszawa. 33-latek okradł swojego współlokatora. Przed policją ukrył się w łóżku

Warszawa. 33-latek okradł swojego współlokatora. Przed policją ukrył się w łóżku

2022-07-04 13:35

Bemowscy policjanci zatrzymali złodzieja. Mężczyzna włamał się do pokoju swojego współlokatora, skąd wyniósł hulajnogę, laptopa i parę innych rzeczy. Jak się okazało, nie tylko to miał na swoim sumieniu. Policjanci odzyskali część rzeczy pochodzących z innych przestępstw. Mężczyzna usłyszał łącznie sześć zarzutów!

33-latek okradł swojego współlokatora

Kilka dni temu policjanci z Bemowa dostali zgłoszenie dotyczące włamania. Ktoś miał dostać się do wynajmowanego pokoju i dokonać kradzieży hulajnogi elektrycznej, laptopa i pieniędzy.

Na miejscu mundurowi rozpoczęli ustalenia. W międzyczasie inny patrol ustalił, że skradziona hulajnoga trafiła do lombardu. Osobą podejrzewaną o włamanie i kradzież okazał się być współlokator wynajmujący inny pokój – przekazała kom. Marta Sulowska.

Złodziej, 33-letni mężczyzna, stwierdził, że jeżeli schowa się do wnętrza swojego łóżka, to nikt go nie znajdzie. Był jednak w błędzie, bowiem czujni funkcjonariusze bez jakiegokolwiek problemu odnaleźli sprytną kryjówkę poszukiwanego. Mężczyzna miał przy sobie również saszetkę z marihuaną.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Zuchwała kradzież pod Siedlcami. Nocą ukradł rury z budowy autostrady

Zatrzymany mężczyzna miał na swoim koncie również inne kradzieże

– 33-latek został zatrzymany i doprowadzony do policyjnej celi. W trakcie gromadzenia materiału dowodowego wyszło na jaw, że ten sam mężczyzna ma związek z kradzieżą tabletu i pieniędzy z pobliskiego baru, a także uszkodzeniem drzwi prowadzących do innego wynajmowanego pokoju – dodała policjantka.

Mężczyzna usłyszał łącznie sześć zarzutów. Wszystkie dotyczyły kradzieży, kradzieży z włamaniem, uszkodzenia mienia oraz posiadania środków odurzających. Teraz grozi mu nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Zatrzymał się na czerwonym świetle i stracił 310 tys. złotych. Zuchwała kradzież przy al. Krakowskiej

Zuchwała kradzież pieniędzy w powiecie żnińskim. Policja szuka tego mężczyzny
Sonda
Byłeś kiedyś świadkiem kradzieży w sklepie?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE