59-latek ugodzony nożem na Pradze-Północ w Warszawie. Jego stan jest stabilny

i

Autor: Tadeusz Mróz 59-latek ugodzony nożem na Pradze-Północ w Warszawie. Jego stan jest stabilny

Atak nożownika

59-latek ugodzony nożem na Pradze-Północ w Warszawie. Jego stan jest stabilny

2022-07-20 9:03

Do makabrycznego zdarzenia doszło chwilę przed północą 19 lipca. Z pierwszych ustaleń wynika, że 59-latek został dwukrotnie dźgnięty długim, ostrym nożem w okolice brzucha. Sprawcy uciekli z miejsca zdarzenia, a poszkodowany został przetransportowany do szpitala. Tam przeszedł skomplikowaną operację, jego stan jest stabilny.

Warszawa. 59-latek dźgnięty nożem w brzuch

Pierwsze wiadomości o tym tragicznym zdarzeniu, które miało miejsce na Pradze-Północ w Warszawie przekazał nam reporter „Super Expressu”, który pojawił się na miejscu. – W okolicach 23:30 ulicą Markowską spacerowały trzy osoby. Z informacji przekazywanych przez świadków wynika, że miały wracać z zakupów. Nagle z krzaków wyskoczyło do nich dwóch mężczyzn. Doszło do szarpaniny. Jedna osoba została dźgnięta nożem w okolice brzucha – przekazał dziennikarz.

59-latek z ranami kłutymi został przetransportowany do szpitala, gdzie przeszedł operację. Jego stan jest stabilny. Na miejscu pojawiło się dziesięć zastępów policji, pies tropiący. Sprawcom udało się uciec – dodał.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Atak pijanego nożownika w Otwocku! Pobił, groził, a potem okradł kolegę z widzenia

Sprawcy uciekli. „Szukamy ich”

Zgłoszenie wpłynęło do nas o godzinie 23:35. Przy ul. Markowskiej 9, 59-letni mężczyzna został ugodzony dwukrotnie nożem. Wcześniej miało dojść do szarpaniny. Poszkodowany został przetransportowany do szpitala, jego stan jest stabilny – przekazała „Super Expressowi” kom. Paulina Onyszko z praskiej policji.

Sprawcy nie zostali zatrzymani. Trwają czynności. Ustalamy, w jaki sposób mogło wyglądać to zdarzenie – dodała policjantka.

ZOBACZ TEŻ: Szokujący atak nożownika w Wawrze. "Cały autobus był we krwi" [ZDJĘCIA]

Atak nożownika przed zakładem Orlenu w Płocku
Sonda
Czy zostałaś/aś kiedyś zaatakowany na ulicy?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE