Śmiertelne pobicie 33-letniego mężczyzny w Poznaniu. Policja szuka sprawcy

i

Autor: pexels Zdjęcie poglądowe

Audi huknęło w Hyundaia, kierowca uciekł. Szuka go policja

2021-09-14 18:01

Ogromnych problemów doświadczyli kierowcy przy wylocie w stronę Łomianek, gdy na ul. Estrady doszło do kolizji dwóch aut. Wypożyczone audi uderzyło w jadącego przed nim hyundaia, a sprawcy zdarzenia zaczęli nagle uciekać. Kierowcy hyundaia udało się ująć jedną z osób feralnego audi. Okazało się, że jest nieletnia.

Do poważnie wyglądającej kolizji dwóch aut doszło na ul. Estrady. Wypożyczone audi uderzyło w jadącego przed nim hyundaia. W wyniku uderzenia wypożyczone auto zostało mocno uszkodzone. Jak podaje TVN Warszawa, wyciekły z niego płyny i wystrzeliły poduszki powietrzne. Według relacji samochodem podróżowało kilka osób. - Funkcjonariusze cały czas ustalają, kim był kierowca i ile osób podróżowało tym autem - powiedział Jarosław Florczak z biura prasowego Komendy Stołecznej Policji. - Potwierdzam, że kierowca hyundaia ujął osobę nieletnią - dodał. Nie wiadomo jednak, czy to on kierował samochodem.

NIE PRZEGAP: Robert zabił się na motocyklu. "Uderzył w drzewo, miał wybite zęby, wszędzie krew". Osierocił dwoje dzieci

Do zdarzenia doszło o godz. 13:20. Rozbite auta na dobre zablokowały wylotówkę na wysokości skrzyżowania z ul. Arkuszową. Przez kilka godzin przejazd był zwężony do jednego pasa.

Narkotykowa szajka rozbita. Ogromna akcja CBŚP

QUIZ. Wiesław Gołas nie żyje. Znasz filmy, skecze i piosenki, jakie po nim zostały?

Pytanie 1 z 10
Dokończ tekst piosenki "W Polskę idziemy", którą śpiewa Gołas: "W tygodniu to jesteśmy..."
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE