Bezpłatne atrakcje w Warszawie. Gdzie wybrać się na weekend 17-18 lipca?

2021-07-16 14:19
Bezpłatne atrakcje w Warszawie. Gdzie wybrać się na weekend 17-18 lipca?
Autor: Ministry of Foreign Affairs of the Republic of Poland flickr.com Bezpłatne atrakcje w Warszawie. Gdzie wybrać się na weekend 17-18 lipca?

Wakacje w mieście nie muszą być nudne, a tym bardziej horrendalnie drogie. W Warszawie jest mnóstwo atrakcji, które sprawiają, że lato w stolicy można spędzić ciekawie i aktywnie. W weekend nie siedź w domu! Dzielnica Wisła przygotowała szeroki wybór wydarzeń, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Zobacz, co można robić w stolicy w wolną sobotę i niedzielę. Z pewnością nie będzie wiało nudą!

Czy wakacje w mieście muszą być nudne? Zdecydowanie nie! Na początku lipca ruszył miejski projekt Dzielnica Wisła. Tym samym sercem wakacyjnej Warszawy stały się tereny nad Wisłą. To wyjątkowa przestrzeń w samym centrum miasta, która pozwala odetchnąć od wielkomiejskiego zgiełku.

ZOBACZ TEŻ: Gigantyczna afera w straży miejskiej. Opublikowali zdjęcie nagiego mężczyzny. Stracą pracę?

W weekend 17-18 lipca w Dzielnicy Wisła będzie się sporo działo. Wśród zaplanowanych atrakcji każdy znajdzie coś dla siebie. Szachy, joga na plaży, a może spływ kajakowy? Nieważne czy jesteś typem sportowca lubiącego aktywnie spędzać czas, czy amatorem spokojnych spacerów nad wodą Dzielnica Wisła przygotowała dla Ciebie niesamowite atrakcje na weekend.

Chcesz poznać całą weekendową ofertę Dzielnicy Wisła? Zobacz naszą galerię zdjęć i wybierz atrakcje najlepsze dla siebie!

metallica sen o warszawie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE