Potworny wypadek

Czołowe zderzenie autokaru i autobusu miejskiego. Kabiny zmiażdżone, są ranni

2023-12-06 8:45

Koszmarny wypadek w środowy poranek w Warszawie. Na skrzyżowaniu ulic Stalowej i Szwedzkiej czołowo zderzyły się dwa autobusy – miejski i podmiejski. Kierowcy trafili do szpitala. Jednego z nich ze zmiażdżonej kabiny wyciągali strażacy. Poza kierowcami w pojazdach nie było nikogo. Policja ustala okoliczności wypadku.

Warszawa. Czołowe zderzenie dwóch autobusów, są ranni

Środa, 6 grudnia, rozpoczęła się w Warszawie od poważnego wypadku. O godz. 6:53 na skrzyżowaniu ulic Stalowej i Szwedzkiej zderzyły się dwa autobusy - miejski i podmiejski. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że autobus miejski skręcał w lewo, a podmiejski przejeżdżał prosto przez skrzyżowanie.

Ranni w wypadku zostali dwaj kierowcy pojazdów. Jeden z mężczyzn był zakleszczony w kabinie. Strażacy wydostali go z użyciem specjalistycznego sprzętu. Obaj kierowcy zostali przetransportowani do szpitala. Jeszcze na miejscu zostali przebadani na obecność alkoholu. - Byli trzeźwi - zapewniła Edyta Adamus z wydziału prasowego Komendy Stołecznej Policji.

Utrudnienia w Warszawie

Wypadek autobusów spowodował utrudnienia. „Z powodu zdarzenia drogowego w rejonie skrzyżowania Szwedzka/Stalowa występują utrudnienia w kursowaniu linii 135. Autobusy mogą być kierowane na trasy objazdowe w obu kierunkach ulicami : … , Szwedzka – Stalowa – Środkowa -( powrót Konopacka) – Wileńska – Targowa – … .” - ostrzega WTP.

Po godz. 8 pojazdy zostały już ściągnięte z jezdni, jednak na miejscu wciąż działały służby. Policjanci wyjaśniają szczegółowe przyczyny i okoliczności wypadku.

QUIZ. Kto to powiedział? Sławne cytaty i znani ludzie! 10/10 tylko dla bystrzaka

Pytanie 1 z 10
Kto powiedział: "Więcej światła!"?
Nasi Partnerzy polecają