Dramatyczna akcja ratunkowa w Siedlcach. 73-latek wszedł do wanny i już z niej nie wyszedł!

i

Autor: UNSPLASH Dramatyczna akcja ratunkowa w Siedlcach. 73-latek wszedł do wanny i już z niej nie wyszedł!

HORROR

Dramatyczna akcja ratunkowa w Siedlcach. 73-latek wszedł do wanny i już z niej nie wyszedł!

2023-03-26 20:29

Do dramatu doszło w sobotę, 25 marca w okolicach godziny 19. W domu przy ul. Konopnickiej w Siedlcach odnaleziono nieprzytomnego 73-latka w wannie. Na miejscu pojawili się strażacy, którzy podjęli reanimację. Po kilku minutach dotarli również ratownicy medyczni. Niestety, lekarz stwierdził zgon mężczyzny.

Siedlce. 73-latek umarł w wannie. Co tam się stało?!

W wannie odnaleziono nieprzytomnego 73-letniego mężczyznę. Na miejsce, do domu przy ul. Konopnickiej w Siedlcach, wezwano służby ratunkowe, jednak na miejscu pierwsi pojawili się strażacy.

Potwierdzam takie zdarzenie. Najprawdopodobniej doszło do zatrucie tlenkiem węgla – przekazał w rozmowie z „Super Expressem” mł. bryg. Paweł Kulicki z siedleckiej straży pożarnej.

Strażacy podjęli próbę ratunku i rozpoczęli reanimację nieprzytomnego mężczyzny. Chwilę później na miejscu pojawili się ratownicy medyczni. Niestety, lekarz stwierdził zgon 73-latka i odstąpiono od medycznych działań ratowniczych.

Kiedy weszliśmy do środka, faktycznie stwierdziliśmy podwyższone wskazania poziomu tlenku węgla. Najprawdopodobniej przed naszym przyjazdem było go w pomieszczeniu o wiele więcej – dodaje strażak.

Rodzina zatruła się czadem. Mama i dwoje dzieci w szpitalu

Jak niebezpieczny jest czad przekonała się rodzina z Garwolina. O tej sprawie pisaliśmy na początku bieżącego roku. Cichy zabójca zaatakował rodzinę. 

Na miejscu tragedii wylądowały dwa śmigłowce Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Dwoje dzieci i ich mama trafiły do szpitala. Na miejscu pracowali strażacy. Jak do tego doszło? O akcji ratunkowej możecie przeczytać na tej stronie.

Sonda
Czy masz w domu czujnik czadu?
Nasi Partnerzy polecają