Dramatyczny wypadek w Otwocku. Ciężarówka RUNĘŁA na emeryta!

Pilne
Autor: Super Express

Chwile grozy w pobliżu drogi S17 w Otwocku! Na skrzyżowaniu w Wólce Mlądzkiej doszło do poważnego wypadku. Ciężarówka przygniotła auto prowadzone przez starszego mężczyznę!

Kierowca dostawczego renault nie udzielił pierwszeństwa przejazdu na skrzyżowaniu z ul. Wypoczynkową. Tą drogą podążała ciężarówka wioząca materiały budowlane. 24-latek nie był w stanie opanować ogromnego pojazdu. Ciężarówka przewróciła się na bok. Niestety tym przygniotła auto jadące przeciwległym pasem.  - Pojazd ciężarowy przewrócił się na na toyotę jadącą przeciwległym pasem, którą prowadził 64-letni mężczyzna. Na szczęście żaden z kierowców nie odniósł obrażeń - przekazała Paulina Harabin z otwockiej policji. 

Kierowca toyoty miał bardzo dużo szczęścia. Ciężarówka przygniotła maskę jego auta. Od tragedii dzieliło go kilka centymetrów. Jak dodała Paulina Harabin wszyscy kierowcy byli trzeźwi.

Super Raport 01.12 (Goście: Bartłomiej Sienkiewicz - Platforma Obywatelska, były szef MSW oraz prof. Ernest Kuchar - specjalista chorób zakaźnych WUM)