HORROR POD RADOMIEM

Dramatyczny wypadek w Skaryszewie. Kierowca osobówki zmiótł z przejścia dla pieszych dwie kobiety!

2022-11-23 13:28

We wtorek (22 listopada) w Skaryszewie przy ul. Słowackiego doszło do dramatycznego wypadku. 25-letni kierowca samochodu osobowego marki renault zmiótł z przejścia dla pieszych dwie kobiety. Poszkodowane zostały przetransportowane do szpitala. Droga była zablokowana przez wiele godzin.

Skaryszew. Dramatyczny wypadek na przejściu dla pieszych

Wieczorem we wtorek (22 listopada) doszło poważnego wypadku. W Skaryszewie przy ul. Słowackiego kierujący samochodem osobowym marki renault zmiótł z przejścia dla pieszych dwie kobiety w wieku 53 i 55 lat.

Informacje o tym tragicznym wypadku potwierdził w rozmowie z „Super Expressem” sierż. szt. Kamil Warda, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Radomiu.

Kilka minut po godzinie 19 przy ul. Słowackiego w Skaryszewie doszło do potrącenia dwóch kobiet. Ze wstępnych informacji wynika, że 25-letni kierujący samochodem osobowym marki renault nie zachował bezpiecznej odległości i odpowiedniej ostrożności, i aby uniknąć zderzenia z pojazdem, który prawidłowo zatrzymał się przed przejściem dla pieszych, zmienił pas ruchu i wjechał w dwie kobiety – przekazał policjant.

Koszmarny wypadek w Skaryszewie. 25-latek zmiótł z przejścia dla pieszych dwie kobiety

Na miejsce wypadku natychmiast wysłano trzy zastępy straży pożarnej: jeden wóz z Ochotniczej Straży Pożarnej ze Skaryszewa oraz dwa z jednostki ratowniczo-gaśniczej z Radomia.

Mężczyzna został przebadany przez policjantów na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu, był trzeźwy. Poszkodowane zostały przetransportowane do szpitala – dodał policjant.

Sonda
Miałaś/eś kiedykolwiek wypadek samochodowy?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany