SCENY JAK Z HORRORU

Dzieci bawiły się obok zwłok. Ciało mężczyzny leżało przy placu zabaw

2023-06-27 11:39

Koszmarny odkrycie. Z samego rana przy skrzyżowaniu ul. Kępnej i Wrzesińskiej znaleziono ciało mężczyzny. Zwłoki leżały przy placu zabaw, na którym bawiły się dzieci. Służby powiadomiła spacerująca w okolicy kobieta. – Dużo osób go widziało, nikt nie zareagował – mówił nam fotoreporter „Super Expressu”, który pojawił się na miejscu zdarzenia.

Warszawa, Praga-Północ. Horror na osiedlu. Znaleziono ciało człowieka

Dramatyczna akcja ratunkowa z samego rana we wtorek (27 czerwca) na jednym z osiedli na Pradze-Północ w Warszawie. Obok placu zabaw, na którym bawiły się dzieci, odnaleziono zwłoki mężczyzny.

Ciało znaleziono przy skrzyżowaniu ul. Kępnej i Wrzesińskiej, przy placu zabaw. Z relacji świadków wynikało, że mężczyzna nie miał widocznych ran. Zwłoki zauważyła spacerująca z psem kobieta. Świadkowie twierdzą również, że dużo osób widziało tego człowieka już wcześniej, jednak nikt nie zareagował. Jedna z osób, z którą rozmawiałem twierdziła, że mężczyzna, którego znaleziono miał 36 lat – przekazał nam fotoreporter „SE”, który pojawił się na miejscu.

Kilka chwil po powiadomieniu służb, przy skrzyżowaniu zaroiło się od ratowników medycznych i funkcjonariuszy policji. Lekarz, który pojawił się na miejscu, stwierdził zgon. – Najprawdopodobniej zwłoki leżały w tym miejscu już od poprzedniego wieczora – dodaje nasz fotoreporter.

Na miejscu cały czas pracuje grupa dochodzeniowo-śledcza pod nadzorem prokuratora. Zgłoszenie wpłynęło do nas o godzinie 8:24. Przy ul. Kępnej znaleziono ciało mężczyzny – przekazała nam mł. asp. Agnieszka Wiatrowicz-Grabowska z praskiej policji.

Sonda
Czy widziałeś kiedyś ludzkie zwłoki?
Listen on Spreaker.