Totalna demolka w miejskiej toalecie. Sprawcy nie skończyli jeszcze podstawówki!

2022-05-19 15:30
Totalna demolka w miejskiej toalecie. Sprawcy nie skończyli jeszcze podstawówki!
Autor: Straż Miejska, Warszawa Totalna demolka w miejskiej toalecie. Sprawcy nie skończyli jeszcze podstawówki!

Nastolatkowie zdewastowali miejską toaletę w parku we Włochach. Uczniowie szóstej klasy postanowili pozrywać elementy wyposażenia ścian, zapchać sedes śmieciami oraz pomazać ściany farbami z puszki. Dzięki pomocy świadka demolki młodociani wandale zostali załapani. Funkcjonariusze straży miejskiej przekazali ich policji.

Demolka w miejskiej toalecie

Z samego rana, 18 maja, strażnicy miejscy otrzymali zgłoszenie o zdewastowanej toalecie miejskiej w parku przy ul. ks. Chrościckiego na warszawskich Włochach. Funkcjonariusze udali się na miejsce i gdy chcieli podjąć interwencję, zobaczyli, jak z okolic toalety ucieka trzech nastolatków.

CZYTAJ RÓWNIEŻSkontrolowali rurę ściekową ze spalarni śmieci. "Konstrukcja nie spełnia warunków"

- Toaleta została całkowicie zdewastowana - przekazał referat straży miejskiej w Warszawie. W toalecie wszędzie walały się śmieci, na ścianach wisiały kable z urwanych elementów oświetlenia, a fragmenty ścian zostały potraktowane farbą z puszki.

Świadek całego zdarzenia, który zresztą poinformował strażników miejskich o demolce, powiedział, że widział, jak nastolatkowie wyrywali siłą ze ścian elementy wyposażenia i palili coś we wnętrzu toalety.

Dzieciaki zdewastowali miejską toaletę. Malowali, wyrywali ze ścian elementy wyposażenia
Autor: STRAŻ MIEJSKA Dzieciaki zdewastowali miejską toaletę. Malowali, wyrywali ze ścian elementy wyposażenia

Sprawcy dewastacji uciekli w kierunku ulicy Cietrzewia i tylko dzięki pomocy świadków udało się ustalić i ująć sprawców dewastacji. Okazało się, że są oni uczniami szóstej klasy. Nastolatków przekazano w ręce policji.

Oto najlepsze toalety w Warszawie. Aż chce się posiedzieć dłużej. Ranking Super Expressu

Czy kiedykolwiek czytaliście nasz ranking super toalet, które znajdują się na terenie Warszawy? Zapewne każdego spotkała kiedyś niemiła niespodzianka podczas spaceru po Warszawie, kiedy okazywało się, że musi za pilną potrzebą i nie ma gdzie. Wiadomo, w takich podbramkowych sytuacjach można czym prędzej zmierzać do najbliższej restauracji, stacji benzynowej czy galerii handlowej. Co jednak jeśli w pobliżu nie ma takiego miejsca?

CZYTAJ TUTAJOto najlepsze toalety w Warszawie. Aż chce się posiedzieć dłużej. Ranking Super Expressu

We Lwowie hitem jest papier toaletowy z wizerunkiem Putina
Sonda
Czy uważasz, że toalety w centrach handlowych są teraz bezpieczne?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE