Zaskakujące!

Finał WOŚP 2023 w Warszawie. Owsiak w spódniczce wręczył kwiaty Trzaskowskiemu. Co tam się działo?

W Warszawie trwa finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej. W niedzielę, 29 stycznia, od rana w całym mieście setki wolontariuszy kwestuje z kolorowymi puszkami fundacji. W akcji jak co roku bierze udział prezydent Rafał Trzaskowski. Włodarz miasta pojawił się w sztabie Jurka Owsiaka. Doszło do nieoczekiwanych scen. Szef fundacji ubrany w spódnicę wręczył mu bukiet kwiatów!

Finał WOŚP 2023. Jurek Owsiak w spódniczce wręczył kwiaty Rafałowi Trzaskowskiemu

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy już po raz 31. gra dla chorych dzieci. W tym roku zebrane pieniądze posłużą do walki z sepsą. Szpitale w całej Polsce otrzymają nowoczesny sprzęt do ratowania ludzkiego życia. Zbiórka pieniędzy w tym roku idzie błyskawicznie i może paść kolejny rekord. W kwestę zaangażował się prezydent Rafał Trzaskowski, który ze swoją puszką pojawił się w sztabie WOŚP przy pl. Defilad.

Prezydent spotkał się z Jurkiem Owsiakiem. Szef WOŚP zaskoczył swoim strojem. Na spotkanie z włodarzem Warszawy założył… spódniczkę! Nie była to jednak damska część garderoby, a szkocki kilt, który kojarzy się raczej z odwagą i męskością. W świetle fleszy Jurek Owsiak wręczył prezydentowi Trzaskowskiemu bukiet kwiatów i puchar 31. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Finał WOŚP w Warszawie. Ile zebrano?

Licznik fundacji pokazujący zebraną kwotę cały czas bije. Z godziny na godzinę spływają kolejne miliony złotych za całego świata. Ile udao się zebrać? Aktualny wynik zbiórki znajdziesz TUTAJ.

Sonda
WOŚP 2023 - czy wesprzesz zbiórkę?
Nasi Partnerzy polecają