Horror na Bemowie. Pijana kobieta potrąciła 10-latka na hulajnodze

2022-06-23 17:05
Horror na Bemowie. Pijana kobieta potrąciła 10-latka na hulajnodze
Autor: TADEUSZ MRÓZ (2)

Do tragicznego wypadku doszło w okolicach godziny 14:30 na warszawskim Bemowie. Przy skrzyżowaniu ul. gen. Sylwestra Kaliskiego i Archimedesa doszło do zderzenia samochodu osobowego z chłopczykiem na hulajnodze. Kierująca wydmuchała 0,5 promila alkoholu. 10-latek został przetransportowany do szpitala.

Zderzenie samochodu osobowego z hulajnogą w Warszawie

Pierwsze informacje o zgłoszeniu otrzymaliśmy od dziennikarza „Super Expressu”. Jak przekazał, doszło do wypadku z udziałem 10-letniego chłopczyka, obywatela Ukrainy. – Kierująca samochód osobowy marki ford wykonywała skręt. Nie ustąpiła pierwszeństwa 10-latkowi, który przejeżdżał na zwykłej hulajnodze przez przejście dla pieszych. Chłopczyk wjechał w bok auta. Niestety w związku z obrażeniami, które otrzymał w wyniku zderzenia, musiał być przetransportowany do szpitala – przekazał dziennikarz.

Kobieta, która prowadziła forda, została przebadana pod kątem zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu. Miała 0,5 promila. Ze względu na swój wiek i brak możliwości „mocniejszego dmuchnięcia” została przetransportowana na badania krwi. Najprawdopodobniej jej pierwszy wynik mógł zostać zaniżony – dodał.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Tragedia w Warszawie. BMW zmiażdżyło mężczyznę. Auto zsunęło się z lewarka

Kierująca wydmuchała 0,5 promila

Zgłoszenie potwierdził w rozmowie z „Super Expressem” Rafał Markiewicz.

Informacje o wypadku otrzymaliśmy o 14:25. Ze wstępnych ustaleń wynika, że doszło do potrącenia nieletniego. Kierowca forda został przebadany pod kątem zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu. Wynik: niespełna 0,5 promila. Policja pracuje na miejscu – przekazał policjant z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Makabra na torach w Warszawie. Rozczłonkowane ciało młodego mężczyzny leżało na torach

Wypadek na ul. Grochowskiej w Warszawie. Demolka przy Urzędzie Dzielnicy
Sonda
Czy miałeś/-aś kiedyś groźny wypadek?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE