Wypadek na S8. Motocyklista rąbnął w toyotę. Rannego przewieziono do szpitala

2022-05-26 18:08
Wypadek na S8. Motocyklista rąbnął w toyotę. Rannego przewieziono do szpitala
Autor: TADEUSZ MRÓZ

W okolicach godziny 15, 26 maja, doszło do wypadku z udziałem motocyklisty. Kierujący jednośladem huknął w kierującego toyotą. Wypadek miał miejsce na S8 w Warszawie, w kierunku Białegostoku. Ruchem przez dłuższy czas kierowali wojskowi, którzy na miejscu pojawili się jako pierwsi. Ranny motocyklista został przetransportowany do szpitala.

Do wypadku doszło w okolicach godziny 15, w czwartek, 26 maja. Na miejscu pojawił się reporter „Super Expressu”, który relacjonował nam zdarzenie. – Doszło do zderzenia motocyklisty i samochodu osobowego. Kierujący jednośladem uderzył w tył osobówki. W kierunku Białegostoku były zablokowane dwa pasy ruchu, w kierunku Poznania, jeden. Na miejscu pojawili się wojskowi, którzy udzielili pomocy poszkodowanemu. Motocyklista został przetransportowany później do szpitala – przekazał dziennikarz.

Informacje dotyczące wypadku potwierdził nam również Rafał Rutkowski z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji. – Zgłoszenie wpłynęło do nas o godzinie 14:28. Doszło do zderzenia motocyklisty z samochodem osobowym marki toyota. Kierujący toyotą był trzeźwy. Motocyklista został przetransportowany do szpitala. Utrudnienia na miejscu występowały przez prawie 3 godziny – przekazał „Super Expressowi” policjant.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Emeryt wymusił pierwszeństwo, motocyklista nie żyje. Koszmarny wypadek na Pradze

Ciało 30-latka w rowie

Informowaliśmy również o drogowym koszmarze, który rozegrał się w czwartkowe popołudnie, 19 maja, na drodze krajowej numer 50.

Rozpędzony motocyklista zderzył się tam z busem. Niestety kierujący jednośladem zmarł. Droga w obu kierunkach była całkowicie zablokowana.

CZYTAJ WIĘCEJ NA TEMAT: Ciało 30-latka w rowie. Potworny wypadek motocyklisty w Rudzienku

Szalał po Wrocławiu na jednym kole. Motocyklista zatrzymany przez policjantów
Szalał po Wrocławiu na jednym kole. Motocyklista zatrzymany przez policjantów
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE