Poważny wypadek nieopodal Warszawy. Motocyklista runął na ziemię po zderzeniu z autem

i

Autor: WPI INFO

Wypadek pod Warszawą. Motocyklista runął na ziemię po zderzeniu z autem

2022-05-07 13:50

Motocyklista zderzył się z samochodem osobowym marki Skoda. Wypadek miał miejsce w Pilawie (pow. piaseczyński). Jak udało się ustalić naszemu reporterowi, do zderzenia doszło ponieważ około 50-letni mężczyzna kierujący skodą wymusił pierwszeństwo i doprowadził do wypadku. Na miejsce został wezwany śmigłowiec LPR.

Wypadek miał miejsce w miejscowości Pilawa pod Piasecznem. Kierujący skodą jechał w kierunku Góry Kalwarii i skręcał w lewo w kierunku miejscowości Zalesie Górne. Niestety w momencie którym skręcał, zderzył się z rozpędzonym motocyklistą.

Jak doszło do zderzenia?

- Rozmawiałem z kierowcą skody. Mężczyzna tłumaczył się, że motocyklista mijał kolumnę samochodów i przez to mógł go nie zauważyć - mówi nasz reporter obecny na miejscu zdarzenia. Jak dodaje, do wypadku doszło z winy kierowcy skody, ponieważ ten wymusił pierwszeństwo.

Czy ktoś został ranny?

W skutek wypadku motocyklista odniósł liczne obrażenia zewnętrzne. Jak donosi nasz reporter, doszło do złamania ręki. Na miejsce został wezwany śmigłowiec LPR, jednak motocyklista został przewieziony do szpitala karetką, a śmigłowiec wrócił w kierunku Warszawy.

Olsztyn. W niespełna godzinę kolizja i wypadek na jednym skrzyżowaniu!
Sonda
Miałeś/aś kiedyś wypadek samochodowy?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE